eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M – Liner - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M – Liner (/thread-49714.html)



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Ziom - 19/01/2020 02:49 PM

Ładna fota z środka OkWink


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Qba94 - 19/01/2020 03:45 PM

Przejrzałem sobie Wasz wątek od początku, zdjęcia itd. Jestem pod wrażeniem tego co robicie. Zestawy wyglądają bardzo fajnie, będę tu z chęcią zaglądał. Trzymajcie tak dalej. Wink


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Przedsiębiorca. - 21/01/2020 03:45 PM

Witajcie!
Czas pochwalić się nowym nabytkiem, i nową współpracą. Otóż moja frma podjęła współpracę z Duńską firmą Neptun Transport A/S ulokowaną w malutkim Hvidovre nieopodal Kopenhagi. Neptun Transport ma stałego agenta na terenie Turcji oraz Iranu, specjalizując się w transporcie drogowym właśnie w tych kierunkach. Jeśli chodzi o Iran, Neptun Transport wozi tam zarówno ładunki drobnicowe, jaki cało pojazdowe, organizując wyjazdy co tydzień i potrzebując na przewóz od 14 do 21 dni. Co więcej, na życzenie firma podejmuje się także transportów do byłych republik ZSRR, jak Tadżykistan, Kirgistan, czy też Gruzja, a do tego dochodzi też całych obsługa Bałkanów. Wszedłem w współpracę z tą firmą, głównie z powodu kierunków przez nią obsługiwanych, a także transport farmaceutyczny. Kontrolowana temperatura itp. Mam nadzieje że współpraca będzie owocna, i spokojna. No i odwiedzę w końcu Turcję i Iran, w których już chwilę mnie nie było. Big Grin
Co do naczepy, pozostaje ona moją własnością, ale zostaje oklejona w barwy Neptuna. Jest to chłodnia Krone z 2018 roku. Trochę przy niej popracowałem, i myślę że można wybierać się w pierwszą podróż.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pozdrawiam!



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - KaLypso - 21/01/2020 05:07 PM

Cool trailer! But I think you will remain without wheels in this new lands Big Grin


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Drax. - 21/01/2020 06:56 PM

Ładniutka naczepa! Czekam na fotki z tamtych kierunków! Smile


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Kukasz - 21/01/2020 06:59 PM

No i fajnie! Czekam w takim razie na fotki z tras. Ok


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - DawidK - 21/01/2020 07:05 PM

Noo naczepka robi robote :E


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - The_Domin162 - 21/01/2020 10:39 PM

Tak jak wspominał kierownik, leciałem do NL po naczepę, którą miałem dostać po nim w spadku :E. W końcu udało mi się dotrzeć do celu i zapiąć ją pod konia. Aktualnie będę leciał na załadunek w okolicznej firmie, a potem kierunek Szwecja!

Image



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Czarny730 - 21/01/2020 10:40 PM

Bardzo fajna relacja


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Maseł - 21/01/2020 10:56 PM

Jak wszyscy coś dodają to ja nie będę gorszy Big Grin

Maciek zmienia kierunki jazdy (trochę mu tego zazdroszczę, ale na swoją robotę nie narzekam Big Grin), więc troszkę więcej roboty przejdzie na mnie i Dominika. Podobno mam co jakiś czas jeździć do Danii i Szwecji, fajne urozmaicenie. Aktualnie jestem w Ullapool w Szkocji i przez najbliższe 2/3 dni będę się po tejże pięknej Szkocji kręcił Big Grin Spedytora mam bardzo fajnego, chłop z jajem. Przede wszystkim dzięki niemu będziecie mogli oglądać piękne widoki w moich relacjach. Może kiedyś wyślę mnie na Włochy... Kto wie??

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.