eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M – Liner - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M – Liner (/thread-49714.html)



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Igieev_ - 21/01/2020 11:46 PM

Kozaczek! Big Grin


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - The_Domin162 - 22/01/2020 11:42 PM

Siemka!

W końcu przyszła pora na pierwszą trasę w barwach firmowych. W nocy po załadowaniu kwiatów w Holandii wystartowałem w kierunku Szwecji, a dokładnie do małej firmy w okolicy Kalmar. Po drodze pogoda zmieniała się jak tylko chciała, od całkiem ciepłego poranka po deszczowe zakończenie dnia... Po wkroczeniu na teren Skandynawii zatrzymałem się w barze, aby zjeść eleganckie śniadanie na poziomie jak na kierowcę tak pięknego wozu przystało. Cool. Zdążyłem na czas bez większych niespodzianek na szczęście. Oby mi ono dopisywało. Tongue Aktualnie szykuję się do spania, żeby nad ranem ruszyć na załadunek i lecieć dalej w trasę.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Kukasz - 23/01/2020 08:14 AM

@Maseł bardzo ładna fotka nad wodą! Ok

@The_Domin162 fajne jakościowe fotki, co najważniejsze w dużej rozdzielczości.
Według mnie robisz trochę za dużo "panoramicznych" ujęć. Wink

Powodzenia Panowie!


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Emkowski - 23/01/2020 05:42 PM

Pięknie się to wszystko prezentuje Panowie. Moim skromnym zdaniem całość dopełniła by stara dobra 3jka boogie w Topce do kompletu ze Scania Dominika <3


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - BorUwa - 23/01/2020 05:59 PM

super fotki Wink


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - KacperKWC - 23/01/2020 07:41 PM

Przyjemnie się te fotki ogląda, tak z klimatem 9w0yi0


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Maseł - 23/01/2020 11:45 PM

Siemka!

Krótka relacja ode mnie z powrotu ze Szkocji do Moerdijk po kolejne zlecenie Smile
Przy okazji udało się spotkać z moim znajomym na spota, trzecie zdjęcie jest tego efektem.
Podobno mam teraz zrobić kółko na Niemcy, ale ile w tym prawdy wie tylko spedytor Big Grin
Pozdrawiam!


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - KacperKWC - 23/01/2020 11:49 PM

Sztosss fotyyy, opis całkiem spoko 10/10


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Igieev_ - 25/01/2020 01:00 AM

Dobra robota chłopaki Big Grin


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Galaxy - 25/01/2020 10:47 AM

Fajne fotki 10/10 Big Grin