eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M – Liner - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M – Liner (/thread-49714.html)



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Iśmik - 30/03/2020 07:28 PM

Siema, nie spodziewaliście się mnie tak wcześnie!
No tak widać, zostałem kierowcą u Maćka. Dostałem na stan 4kę z Kronką. Wczoraj odebrałem auto, a dziś podlecieliśmy na bazę i zrobiliśmy podpinkę naczepy. Pierwsza trasa szykuje się na Szwecję. Sam jestem ciekawy jak to będzie w takiej małej kabinie, ale wszystko wyjdzie w praniu. Do zobaczenia na szlaku! Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Galaxy - 30/03/2020 07:46 PM

Kozacko to wygląda, jak zawsze Big Grin


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Tedy - 30/03/2020 08:02 PM

Zestaw wygląda bardzo dobrzeSmile powodzenia w firmie i szerokościSmile


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Tytusik86 - 30/03/2020 09:34 PM

Fajne fotki Wink


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Maseł - 31/03/2020 02:37 PM

Siemka!
Na bazę zjechałem już wczoraj rano. Od razu zabraliśmy się z Maćkiem za zmienienie halogenów oraz założenie drugiego łóżka w miejsce szafek na tylnej ściance. Kolejną zmianą jest naczepa, od dzisiaj będę ciągał platformę Kässbohrera. Wiąże się to z nowymi kierunkami oraz całkowicie innymi ładunkami. Już od dawna rozmawialiśmy o poszerzeniu tej gałęzi transportu w naszej firmie. Poniżej zdjęcie zestawu. Jestem już załadowany konstrukcjami dachowymi do Finlandii, także spodziewajcie się jakiejś relacji ode mnie. Ciao!


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Ziom - 31/03/2020 03:00 PM

Ładna fota Cool


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - K00paj - 31/03/2020 03:01 PM

Ładne ujęcia


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Johny Trucker - 31/03/2020 03:25 PM

Konrad kiedy spot kolego szanowany?


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Przedsiębiorca. - 31/03/2020 03:45 PM

(31/03/2020 03:25 PM)Johny Trucker napisał(a):  Konrad kiedy spot kolego szanowany?

Z biedakami od reworków nie spocimy. Sory Wink


RE: M – Liner Transport / Hartman Expeditie Group - Tedy - 31/03/2020 04:35 PM

Zestaw jak najbardziej na plus, fotka teżSmile