eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
M – Liner - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: M – Liner (/thread-49714.html)



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Przedsiębiorca. - 14/05/2019 06:57 PM

Siema!!
Stalowa Wola [PL] ----> Pireus [GR]
Odległość - 2002 km.
Po dłuższej przerwie wypadało by coś wrzucić. Dużo tego nie ma, ale zawsze coś. Załadowałem w Stalowej Woli elementy do jakiejś maszyny, która docelowo popłynie do Afryki. Ładunek w trzech skrzyniach waży 35 ton, Scania miała co robić, ale w sumie na dobre wyszło, bo spalanie mnie zaskoczyło. Trasa jak trasa, bardzo lubię jeździć te rejony, standardy dróg poprawiają się z miesiąca na miesiąc i to idzie zauważyć. W sumie nawet obleciałem te trasę bez kontroli. Autko spisuje się świetnie, muszę się jeszcze zebrać i podłączyć końcu panel ledowy. Pogoda jest miód, słoneczko grzeje, statek odpływa jutro, więc w sumie zrobiłem sobie fajny zapas. Aktualnie czekam na zrzutkę, póki co widziałem że układają cięższe i o wiele większe rzeczy w ładowni. Więc ja pozbędę się ładunku gdzieś w nocy. Ale na spokojnie, roboty jeszcze nie mam więc nie ma ciśnienia.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Hejka!



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Johny Trucker - 14/05/2019 06:59 PM

Bardzo fajnie to wygląda. Ja nadal czekam na moją obiecaną przejażdżkę tym zestawem Tongue


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - kacper233 - 14/05/2019 08:18 PM

Tak z ciekawości, jakich modów graficznych używasz? Tongue


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Przedsiębiorca. - 15/05/2019 02:00 PM

Siema!
Melduje się we Włoszech! Wczesnym rankiem przypłynąłem do portu w Barii, stąd mam jakieś 120 km podlotu i będę ładował do PL granit. Więc też ciekawie. Jedna foteczka z portu, wolę dawać takie szoty i od czasu do czasu relację. Wink
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Dzięki że jesteście! Smile



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Brian M. - 15/05/2019 02:02 PM

Bardzo ładna fotka Big Grin


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Johny Trucker - 16/05/2019 03:14 PM

Bardzo przyjemne zdjęcie.


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - ZbieglyMorson - 16/05/2019 05:19 PM

Wysoki poziom czego chcieć więcej, oby więcej takich firm i zdjęć! 10/10


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Przedsiębiorca. - 18/05/2019 11:46 PM

No witam!
Zameldowany w Bari, załadowany. Czym? Płytami, ale niestety to nie marmur. Spedycja coś źle dograła, i okazało się że będę ładował płyty z placu budowy, konkretniej z jakieś elektrowni, w której pracę wykonywała przy pomocy dźwig firma MAMMOET i do jej Czeskiego odziału będę ciągną te płyty. Nie wiele ich bo 16 ton, ale tylko tyle zostało, reszta pojechała wcześniejszymi transportami. Zdejmę to w Czechach i trzeba wracać do domu bo niestety sprawy znów się komplikują.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Dzięki że jesteście i komentujecie!
Pozdrawiam! Cool



RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Brian M. - 19/05/2019 08:44 AM

Bardzo ładne zdjęcia ,ale Chciałbym zobaczyć jakąś dłuższą relację Big Grin


RE: M – Liner Transport / DKJ Transport Group - Johny Trucker - 19/05/2019 12:13 PM

Bardzo ładne fotki Big Grin