eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ogień na tłoki! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Ogień na tłoki! (/thread-49737.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Ogień na tłoki! - Tedy - 07/10/2020 01:05 PM

Za tą kapitalną fotorelację należy się co najmniej 10/10 bo więcej już nie maSmile


RE: Ogień na tłoki! - Ziom - 07/10/2020 01:33 PM

Fenomenalna fotorelacja + bardzo świetnymi ujęciami - 10/10 się należy bezapelacyjne Brawa


RE: Ogień na tłoki! - rafaelcz82 - 07/10/2020 04:30 PM

Jest moc, super relacja Smile


RE: Ogień na tłoki! - Ranger - 08/10/2020 03:08 PM

Dzięki wielkie za wszystkie komentarze Smile Chwilę czekałem, żeby ta piosenka pasowała do relacji, ale w końcu nastał ten czas :E




Innsbruck-Linz
Ładunek: Tłuczeń kolejowy
Waga: 22 tony


Koronawirus dopadł także "J. Lugowski- International Bulk Transport", niestety, ale jeden z naszych kierowców jest chory i wylądował w szpitalu. Ja po odbyciu kwarantanny w Innsbrucku byłem zdolny do pracy, lecz na jakiś czas muszę się przesiąść na zestaw chorego kierowcy. Jest to Range T z 520 konnym silnikiem, wysoką kabiną i naczepą wywrotką marki Fliegl. Ładowałem tłuczeń w okolicach Innsbrucka, z którym miałem gnać pod Linz na modernizację linii kolejowej, się powodzi to sobie ściągają tłuczeń przez pół kraju :E Po wjeździe do kamieniołomu zostałem poinformowany, że od razu mam jechać na sam dół i od razu mnie załadują, no nie mogło być lepiej! Większość drogi spędziłem na landówkach, ale pomimo to wszystko szło gładko i przyjemnie. Po wjeździe na autostradę w zasadzie po 5 kilometrach natrafiłem na wypadek i plan powrotu do domu na wieczór poszedł w diabły. Sad Po około godzinie stania mogłem się ponownie napędzić i próbować nadrobić przynajmniej część straconego czasu. Na szczęście potem było już bez niespodzianek i na około 16 zdążyłem się rozładować. Teraz czas na pauzę w Linz i jutro rano powrót do Innsbrucka, a pojutrze znowu to samo i tak przez najbliższy tydzień Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




RE: Ogień na tłoki! - Tedy - 08/10/2020 04:13 PM

Powiem krótko - podobała mi się ta fotorelacjaSmile


RE: Ogień na tłoki! - Ziom - 08/10/2020 04:26 PM

Bardzo piękna fotorelacja i fajne ujęcia Smile Ok


RE: Ogień na tłoki! - Brayoo - 09/10/2020 08:23 AM

Akurat na tej relacji tej rejki nie widać w naczepie. Nie myslałeś może żeby te zdjęcia były trochę jaśniejsze?


RE: Ogień na tłoki! - Ranger - 09/10/2020 08:37 AM

(09/10/2020 08:23 AM)Brayoo napisał(a):  Akurat na tej relacji tej rejki nie widać w naczepie. Nie myslałeś może żeby te zdjęcia były trochę jaśniejsze?

Faktycznie, akurat to zdjęcie usunąłem przy tworzeniu relacji Big Grin Normalnie podciągam jasność w PS'ie, ale ostatnio chciałem zobaczyć jak wyjdzie wrzucanie nieedytowanych fotek. Masz rację, jaśniejsze byłyby lepsze, więc do tego wrócę jak będę robił kolejną relację Wink


RE: Ogień na tłoki! - rafaelcz82 - 09/10/2020 12:44 PM

Wszystko super, super relacja Smile


RE: Ogień na tłoki! - Maseł - 09/10/2020 08:14 PM

Może reaktywacja Ambera? Big Grin