eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Brak DLC High Power Cargo Pack w grze ale na Steamie jest zainstalowane - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Brak DLC High Power Cargo Pack w grze ale na Steamie jest zainstalowane (/thread-49769.html)



Brak DLC High Power Cargo Pack w grze ale na Steamie jest zainstalowane - Adam.J - 27/04/2019 03:58 PM

Tak jak w Temacie czyli Mam kupione DLC High Power Cargo Pack i na początku było w porządku ale od któregoś tam Patchu mam taki błąd w logu (W katalogu pojazdów i liście naczep jest to DLC pokazane)
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

A tutaj cały game.log https://pastebin.com/5WfQSZv4


RE: Brak DLC High Power Cargo Pack w grze ale na Steamie jest zainstalowane - Aras. - 27/04/2019 04:01 PM

Adamie, spróbuj zrestartować ekonomie i wtedy może to pomóc Big Grin


RE: Brak DLC High Power Cargo Pack w grze ale na Steamie jest zainstalowane - Adam.J - 27/04/2019 04:24 PM

TruckerArus dzięki za podpowiedz ale błąd w logu występuje dalej ale w zleceniach mam naczepy dostępne tak że nie wiem o co tu chodzi Sad


RE: Brak DLC High Power Cargo Pack w grze ale na Steamie jest zainstalowane - Adam.J - 01/08/2019 12:51 PM

Temat rozwiązany musiałem dokupić DLC Schwarzmüller Trailer Pack i błąd w logu zniknął Smile.


RE: Brak DLC High Power Cargo Pack w grze ale na Steamie jest zainstalowane - RadolSzczecin - 14/12/2019 01:02 PM

Podepnę się pod temat, chociaż sprawa jest trochę inna.
Otóż, idąc za wskazówką zakupiłem dzisiaj sobie na cdp.pl ten dodatek "DLC Schwarzmüller Trailer Pack" - wszystko prosto, gładko poszło: zamówienie, potwierdzenie, opłata i dodatek wylądował już na mojej wirtualnej półce w sklepie.
Problem w tym... że nie mam klucza Zakaz

Każdy inny dodatek do ETS2 zakupiony wcześniej na cdp.pl który mam zakupiony i "mam go na półce" ma sekcje "KLUCZ DO GRY" i opcje "Pokaż klucz"
W każdej chwili mogę sobie skopiować, spisać czy przypomnieć sobie klucz.
W tym przypadku tego brakuje a powinno być od razu po zakupie.

Bardzo dziwna sprawa i wysłałem już email do nich żeby ktoś to ogarnął.
Oczywiście mam wszystkie potwierdzenia: zamówienia, tranzakcji aż do ostatniego 'potwierdzenia zmiany zawartości półki' któe dostałem od nich.

Produkt jako-taki niby mam.. ale go nie mam.Nie mogę aktywować bo jak i czym?
I to jest właśnie całe te "udogodnienie" XXI wieku i wirtualnych gier na steamie - które niby kupujesz i masz a nie masz Patykiem_1
Uroki wszelkich steamów, originów itp badziewi.

EDIT:
Mam główną grę i 5 dlc do ETS2 w wersji steam zakupione i na półce w cdp.pl
Wszystko posiada opcje podglądu klucza (aktywną po zakupie)
W przypadku tego dodatku, po zakupie dzisiaj nie mam kompletnie nic - oprócz wizerunku/okładki i samego info o nim i że jest na półce.