eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Denerwujące reklamy w tle - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: Denerwujące reklamy w tle (/thread-49811.html)



Denerwujące reklamy w tle - Jakubek - 04/05/2019 04:19 PM

W temacie chodzi o wprowadzeniu funkcji "wyłącz reklamy". Wiem, że można wyłączyć reklamę za pomocą Google, ale jak znowu się powróci do strony głównej forum to znowu wyskakują jakieś reklamy np. "Jesteś 1 000 000 gościem - wejdź tutaj, aby odebrać nagrodę".


RE: Denerwujące reklamy w tle - michalz - 04/05/2019 05:02 PM

Mam AdBlocka i nie mam takich problemow :E Polecam Tongue


RE: Denerwujące reklamy w tle - Hardcor123 - 04/05/2019 05:07 PM

Tak jak kolega wyżej. Adblock załatwi sprawę Wink


RE: Denerwujące reklamy w tle - Maseł - 04/05/2019 05:12 PM

Takie reklamy wyskakują przez pewne strony, bo mi kolega tak powiedział :E


RE: Denerwujące reklamy w tle - VresT - 04/05/2019 05:20 PM

Nie jestem pewny ale takie reklamy są po to żeby wspomóc utrzymanie domeny forum ale lepiej niech tutaj się Michał wypowie co i jak Wink


RE: Denerwujące reklamy w tle - Michal_Z_gno - 04/05/2019 05:41 PM

Na forum jest jedna reklama a dokładniej taka:
Image
I moim zdaniem nie jest to jakieś uciążliwe a pomaga utrzymywać forum więc musi być bo dzięki temu żaden użytkownik nie musi płacić za korzystanie z forum (no niestety ale domena i serwery nie są za darmo).
Po za tym to jest i tak minimalna forma bo inne strony mają reklam znacznie więcej i to bardziej wrednych.


RE: Denerwujące reklamy w tle - RadolSzczecin - 04/05/2019 05:48 PM

Prawdę powiedziawszy, wstyd sie przyznać - gdybyś Michał nie napisał o tym to bym nawet nie wiedział o tej reklamie Tongue
W Operze mam to zablokowane i dopiero jak się przyglądnę u góry na pasku adresu to mam faktycznie mały znaczek X1 że jedna reklama jest zablokowana.


RE: Denerwujące reklamy w tle - arka.noego - 29/01/2020 09:36 AM

Ogólnie temat reklam na jakiejkolwiek stronie, czy to na YT itp genialnie rozwiązuje Adguard. Blokuje reklamy ale także skrypty śledzące, liczniki itp. Działa spoko. Jest dostępny we wtyczkach do firefox czy innych przeglądarek