eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z grafiką - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Problem z grafiką (/thread-49815.html)



Problem z grafiką - BlacK - 05/05/2019 07:38 AM

Witam, zauważyłem, że wszystkie moje screeny tracą na barwie i jakości zdjęcia. Czy ETS posiada taką wadę czy to może błąd któregoś z pliku graficznego? Używam Reshade, sweetFX, Realistic lighting 2 JBX oraz modyfikacji Next Gen.
Tu jest przykład:

Zdjęcie robione za pomocą "Studia fotografii"
Image

Zdjęcie robione za pomocą systemowego PrtScreen
Image


RE: Problem z grafiką - sebavr6 - 05/05/2019 09:10 AM

Jeśli chcesz mieć zdjęcia takie jak to drugie to musisz to robić po przez PrtScreen albo jakimś programem. Też tak mam, po prostu gra po przez "studio fotografii" nie widzi Reshade itp Smile


RE: Problem z grafiką - Drax. - 05/05/2019 09:22 AM

Zainstaluj No Viewfinder Mod i ustaw sobie reshade żeby wrzucał fotki zrobione przez niego do jakiegoś folderu na pulpicie czy gdziekolwiek chcesz. W ten sposób możesz robić fotki aparatem z gry a zarazem nie stracą one na jakości.


RE: Problem z grafiką - BlacK - 05/05/2019 12:48 PM

(05/05/2019 09:22 AM)Drax. napisał(a):  Zainstaluj No Viewfinder Mod i ustaw sobie reshade żeby wrzucał fotki zrobione przez niego do jakiegoś folderu na pulpicie czy gdziekolwiek chcesz. W ten sposób możesz robić fotki aparatem z gry a zarazem nie stracą one na jakości.

Działa, dzięki