eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Daras94 - 22/10/2021 08:09 PM

Piękne foteczki Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - VoreZ - 26/10/2021 07:17 PM

Siema! Jestem nowym kierowcą u Bartka Cool . Będę lansował się fafikiem 105 o mocy 460 koni mechanicznych z naczepą Kassbohrera Tongue .
Na dniach powinna się pojawić dłuższa relacyjka z trasy na Anglię, a dokładniej do miasta Portsmouth.
Życzę miłego dnia lub wieczoru, zależnie od kiedy to czytacie i na dole wrzucam wam fotkę mojego dupowozu Big Grin

Image



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - myszaty - 26/10/2021 08:06 PM

Dafik spoko... Pozostało tylko czekać na jakąś fotorelacje z trasy Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 26/10/2021 08:09 PM

Bardzo ładny Dafik się prezentuje , jedynie czekać na fotorelacyjkę z trasy - powodzenia w tej firmie Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Daras94 - 26/10/2021 09:09 PM

Zacne Foteczki Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Redek - 26/10/2021 09:40 PM

Powodzenia na szlaku.


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Tedy - 27/10/2021 08:46 AM

Zestaw zacnie się prezentuje więc czekam niecierpliwie na fotorelacjęSmile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - VoreZ - 28/10/2021 07:56 PM

Siemanko! Przychodzę dzisiaj do was z obiecaną relacją z trasy na Anglię Szczerbol . Spedytor stwierdził że nie ma lekko Biggrin i na pierwszą trasę puścił mnie na Anglię, a dokładniej Portsmouth. Około 6 rano w Sierpcu na stacji Orlen po obudzeniu się obszedłem szybko zestaw, po czym zapodałem muzyczkę, wrzuciłem dwójeczkę i ruszyłem z uśmiechem na twarzy w kierunku załadunku. Dokładniej do Siedlec. Big Grin. Po dojechaniu na załadunek, szybko podjechałem pod rampę i już po 2 godzinach przez wcześniejszą awizację, mogłem dalej ruszać w trasę. Pierwszym postojem była stacja Orlen na autostradzie koło Poznania. Zrobiłem sobie smaczny obiad, zaszalałem bo jednak był to dziewiczy rejs dafikiem, więc trzeba było to w jakiś sposób uczcić hehe W00t. Po obiedzie szybka kawusia do termosu i jazda dalej! O ile dobrze pamiętam, następnym postojem był już Magdeburg. Tam wykręciłem 9. Rano obszedłem zestaw jak co dzień, i przyuważyłem że jakiś cosiek mi chodził przy naczepie i chciał zerwać mi plombę. Jaki peszek że mu się nie udało... hehe... Śniadanie zjadłem już w drodze gdyż gonił mnie czas. Po drodze już były zwykłe 45' których nie będę wam opisywał. Na firmę dojechałem koło godziny szóstej bez żadnych problemów. Dzięki za przeczytanie, a teraz czas na foteczki, które udało mi się zrobić Big Grin.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image





RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - myszaty - 28/10/2021 07:59 PM

Bardzo fajna fotorelacja Smile foty się świetnie prezentują 10/10


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 28/10/2021 08:05 PM

Bardzo dobra i rewelacyjna fotorelacja , foty i ujęcia kozacko wyszły 10/10