eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Daras94 - 29/11/2021 10:41 PM

Piękne Focisze Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Niktoś - 30/11/2021 02:20 PM

Całkiem niezłe wypociny Big Grin


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - dyndel - 12/12/2021 02:44 PM

Jak tam, dlugo stoicie na Kukurykach w kolejkach teraz chłopaki? Bo widzę że rasije trenujecie coś tam, czy paliwowym wycinacie?


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 12/12/2021 04:52 PM

(12/12/2021 02:44 PM)dyndel napisał(a):  Jak tam, dlugo stoicie na Kukurykach w kolejkach teraz chłopaki? Bo widzę że rasije trenujecie coś tam, czy paliwowym wycinacie?

Paaaanie jak soczewie w deszcz idzie. Paliwowym czasami się wraca, chlopaki se na guglu lokalizacje dali to i na kukuryki prosto sie leci a tak to ciezki temat... podlepiony do szlabanu ale to tam chu gorzej chlopaki co nie mają jak... pauza na skoka


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Marianooo - 05/01/2022 10:40 PM

Image

No Dzień dobry

Wróciłem do Białej Podlaskiej. Postanowiłem, że tutaj jest więcej wolności, niż w tych spedycjach o charakterze zachodnim. Chciałem Volvo, to mam Volvo, przynajmniej jestem w domu szybciej 2smiech. 380 kunia idzie jak rakieta, a tak na serio, to pali dużo rozpędza się jak wielbłąd. Mimo to moim zdaniem lepiej trafić nie mogłem. Dzięki temu, nie ma opcji jechania na zachód, a tam są kary nawet po 700 Euro z tego co słyszałem Szczerbol. Przejdźmy do trasy, trafił mi się szybki strzał na Finlandie i od razu do Polski. Załadowałem się w Siedlcach meblami (16 ton), a na powrót paszę dla zwierząt (20 ton). Także było co targać tym potworem. Trasa przebiegła sprawnie, oprócz jednego wypadku na Łotwie, dojechałem rozładowali i czekałem do rana na załadunek. Następnie szybko skoczyłem na Rosje dolać ropy i ogień do kraju. Przez kraje bałtyckie udało mi się ponownie przejechać bez żadnych kłopotów, a w zamian obdarzony zostałem dużą ilością fajnych widoków. Zaskoczyłem się tylko miejscem rozładunku, myślałem że to będzie jakaś duża farma, a okazało się, że musiałem stanąć na drodze aby iść popytać co i jak i cofać na plac tyłem. Dobrze, że staż za fajerą jest odpowiedni to nie był to problem. Gorzej jakby to był jakiś młody, to by tylko wstydu firmie narobił Cool. Zrzucili i czekam na nową przygodę, zapraszam do fotek Wink

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Fotek może zbyt dużo nie ma, ale za to są solidne. BajoWykrzyknik



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - myszaty - 05/01/2022 10:49 PM

Fotorelacja bardzo fajna Smile foty wysoki poziom 10/10


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Matex - 05/01/2022 11:51 PM

Foty na poziomie Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Tedy - 06/01/2022 10:01 AM

Fotki bardzo dobre i ciekaweSmile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Dolar - 06/01/2022 10:34 AM

Ale ma klimat to Volvo, ja nie mogę :o


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 06/01/2022 10:47 AM

Foty świetne i ujęcia ciekawe a Volvo fantastyczne się prezentuje Smile