eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - myszaty - 31/01/2022 09:43 PM

Foty i ujęcia genialne 10/10 jest co pooglądać...


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Kędzierzawy - 31/01/2022 10:42 PM

Giga klimat!


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 28/03/2022 10:44 PM

No wytam ja was... taka lipa u nas, że to cho...... 4 zestawy bialorusy zatrzymali na granicy, potem po pl krokodyle i jak zaczeli grzebac tak juz cho..., jak nie urok to sraczka..... poszli auta i naczepy na spłaty.. Kierowcy złote chłopaki nie powiem że nie, pozdrowienia dla was. Upadłość chwilowa, kasa na dominikanie i tak człowiek jako tako żył, tera byli na delegacji w lulkowie i Warszawie. W Łukowie po maszyne, nooo.... dobry stan 1000000 najechane ale to lulkowy i magnesowy jeszcze. Mówi LLUcjan bierz pan tak jak stoi tylko do moskwy latane, nie palone w środku, to zobaczem co wyjdzie. Do stolicy za robotą do moskwy i pitera fajne frachty 0,80jewro z kilometra matematykę zostawiam wam.... No szmita jednego zostawiłem, tera na coolmarze w miedzyrzecu agregat robią, volvo pod dom... wysprzątałem, globa założył i rano chyba ogień na warszawke. Dobra to chyba tyle ode mnie.. czymajta sie cholera jasna!

Image



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Redek - 29/03/2022 03:25 PM

Cholera piękny wóz.


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Aras. - 29/03/2022 03:40 PM

O proszę, któż to wrócił :E


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 29/03/2022 04:06 PM

No extra Volviacz Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 30/03/2022 11:39 PM

Image

no wytom ja was, rano pobudka cholera... człowiek dawno nie wstawał tak rano ALE TRANSPORT TO NIE JE BAJKAWykrzyknik!.. no i tego... zabrałem szmyta z coolmaru w Międzyrzecu i gaz gaz do stolicy

Image


Zajeżdżam na fyrme w warszawce i na dzień dobry pytanie "Może napije się pan wódeczki?" Pach pach pach rampa numer 1 i działamy, 40 minutek i poładowane, papiery wsio jest, i na DTA do Białej Podlaskiej (ale tam też szybko) tera największy problem to granica, popytałem tych łebków na CB szto tam to gadajo ze 8 dniWykrzyknik rozumieta toPytajnik?!!??! Nie ni ma co się pierdzielic i ogień prawie pod sam terminal,(coś niecoś potrafię) prosiłem LLUlka złotozębnego żeby wpuścił, zawsze to porobione kilkadziesiąt kilometrów, dostał na piwko za fatygę, bo to tera jakieś niporozumienie z to granico. No najgorzej u Polaka jak zwykle, ale jako tako przeszli. W Brześciu się dotankował i dalej jazda.

Image

Image

Image

Image


U ruska 30 minut i gotowe, da się? da się! ale w Białorusi.... z 150 dolarów zostawiłemWykrzyknik masakra....

Image

Image


W Jarcewie na zapraweczce z 1000 wlałem w kotły i do chłodni jak co i lecę dalej na tamożnie, bardzo dobrze bo w Moskwie tamożnia i rozładunek ale nie ma jeszcze adresu rozgruzki

Image


Zajechał koło 3:30 na urząd, pośpię do otwarcia i lecę z papierami bo to nie ma co stać tutaj.
Zaniosłem, kanał na cb ustawiłem a w obiad wołajo ze gotowe
adres, wsio dostałem, "fajnie Smile" 15km dojazdu bliżej centrum Moskwy

Image


no i cho... rozgruzony i wracam pusty do domu, dobrze pierwszy kurs, trochę tam kasy poszło na BY ale mniejsza... si opłaca, no i tak jak mówiłem wcześniej TRANSPORT TO NIE JE BAJKAWykrzyknik!.. no dobra dzięki, czymajta się tam cholera jasna!

Image

Image



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Comandos321 - 30/03/2022 11:49 PM

SpokoCool


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 31/03/2022 07:09 AM

Spora i fajna ciekawa fotorelacja , niezłe fotki i różnojakie ujęcia Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Aras. - 31/03/2022 06:28 PM

Fajnie to wygląda Bartek.