eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 12/12/2022 11:56 AM

(11/12/2022 09:40 PM)Dolar napisał(a):  A ten dalej biedny jeździ Renówką Blush

A może na święta dostanie jakiś prezent Truck


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 12/12/2022 12:32 PM

Elegancka fotorelacja na najwyższym poziome Wykrzyknik Cool


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 12/12/2022 09:15 PM





GRONINGEN [NL] - IDERBORSKIY [KZ]

Image


Hej hej hej! witajcie! W końcu pewnie przez wielu wyczekiwany powrót żywcówek, sami nie mogliśmy się doczekać, żeby wrócic do elity Cool Wygraliśmy jeden spory przetarg transportowy na relacji Holandia - Kazachstan, Uzbekistan, Tadzykistan i Kirgistan z bydłem, ale również udało się nam wejść w inne mniejsze transporty na terenie UE. Na mój zestaw przypadło zlecenie do Kazachstanu - 180 sztuk cielaków. Niestety bardzo wymagający transport przez ciągłe pilnowanie tych maluchów. Tym transportem musimy dodatkowo poić cielaki płynną paszą, ale pod naszą opieką dotrą całe i zdrowe Big Grin

Image

Image

Image

Image



Jesteśmy w nocy na bazie, ja ulotniłem się do domu spać, a chłopaki ogarnęli auto i cielaki do naszego hotelu. Popołudniu następnego dnia był weterynarz, wszystko pozytywnie i jesteśmy gotowi do wyjazdu. Wyjedziemy zaraz, żeby nocą w miarę sprawnie przejechać Białoruś i dostać się do Rosławia, gdzie będzie ta sama procedura. Mamy te szczęście, że możemy jechać przez Białoruś i wszystkie granice lewym Cool

Image

Image

Image


Malczyki trzymają się świetnie, lecimy aby do hotelu. Mieliśmy jedną pauze podczas której zaglądliśmy jak się trzymają Wink

Image


Witamy w Rosji

Image



Jesteśmy na planowanym postoju. Przed nami jeszcze dobre 1400km do rozładunku w Kazachstanie. A w międzyczasie musimy pomieniać pomarańczowe obrysy, bo te co mamy aktualnie po prostu nie nadają się do swojej roli, dodatkowo rozłożymy im pościel i zaczniemy przed snem lekko ogrzewać nasz 5cio gwiazdkowy hotel, ponieważ ma być załamanie pogody i już rano ma nieźle napadać śniegu


Image


Uciekamy! ostatnie 1400km przed nami, dolecimy Wink

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Sprawdzamy co tam u maluchów, jakiś kebabik na szybko i dalej ogień

Image

Image


I takim sposobem pojawiamy się w Kazachstanie Cool

Image


Można powiedzieć, że z granicy został rzut beretem, ale jeszcze ciśniemy Big Grin

Image


Jesteśmy Big Grin na miejscu jest jeszcze sporo ekip z Łukowa i okolic Tongue Mamy czekać do 10 jak będzie gospodarz i zaczną wszystkich zrzucać. Fajnie po takim czasie wrócić na szlak z tym tematem... Na pewno to nie jest moja ostatnia relacja z żywcem. Pozdro!

Image

Image



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Tedy - 12/12/2022 09:18 PM

Świetna i zarazem bardzo ciekawa fotorelacjaSmile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Prezes_1337 - 12/12/2022 09:20 PM

no w końcu klasa światowa 10/10


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 12/12/2022 09:50 PM

Znakomita fotorelacja , ciekawe foty i urozmaicone pstryki Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Dolar - 13/12/2022 08:54 AM

Świetny zestaw oraz pomysł. Gratulacje Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - myszaty - 13/12/2022 09:24 AM

Fotorelacja świetna na wysokim poziomie Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Daras94 - 13/12/2022 12:19 PM

Świetna Fotorelacja Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Comandos321 - 13/12/2022 03:51 PM

Siema, siema relacyjka wlatuje ze strzału na Francję z Hiszpanii łapcie foty wariaty Cool

Trebujena ---> Beynes ---> Awokado 18t

Co do traski przebiegła generalnie sprawnie z rana robiły się korki przed firmą i stałem w kolejce na rozładunek. No i latałem jak głupi w tą i z powrotem z papierami Confused

Image

Tu fotka z środka szedł przeciąg na załadunek bo prawie się spóźniłem oczywiście Manieczki na odsłuchu Cool

Image

Image

Image

Image

Image

Miód widok z samego rana Big Grin

Image

Tu już wleciałem na firmę od razu przyjęli i od razu ruszyłem w kierunku Francji z ładunkiem

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Hiszpanię przeskoczyłem szybciutko ale na Francji przebudowy i korki na bramkach

Image

Image

Zaczyna się ściemniać tu kilka fotek z bardziej nocnej części traski aż po sam rozładunek Shy

Image

Image

Image

Image

W oczekiwaniu na wolną rampę Smile

Image

Image

Dzięki za uwagę siema! Cool