eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Besser - 08/03/2023 09:28 PM

Piękna i ciekawa fotorelacja na bardzo wysokim poziomie, myślę że Irzan poradzi na tandemie Wink czekam na więcej przygód chłopców Wink


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 13/03/2023 12:09 PM

(07/03/2023 02:00 PM)ToNieMrKuba napisał(a):  Myślę że symulator Girteki wystarczył aby Irżan wsiadł samemu na duże, nie potrzebnie w dwójke pojechaliście.

Owszem, ale musiał zdać chrzest bojowy :E


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 05/09/2023 07:19 PM

WitamWykrzyknik Dawno nie było mnie tutaj, a to dlatego, że działalność lekko upadła Big Grin Zostało na 2 padła co by dalekie Niemcy obrobiło... Transport to jednak drogie hobby Wink

Po ogarnięciu wszystkich formalności znów przyszliśmy pod naszą ulubioną spedycje! Janek zadzwonił w sobotę, że ma zlecenie z uniclever w Piotrkowie na poniedziałek rano, grzechem było odmówić... Zapakowałem wszystkie graty do Dafa, pasy, narożniki, klamry, maty do naczepy i czekałem na planowany wyjazd nad ranem w poniedziałek. Narbonna we Francji była naszym celem trasy.


Image

A teraz zapraszam na kilka fotek z trasy. Big Grin


Około 7:50 byłem na miejscu. Musiałem podejść do drugiej najważniejszej osoby w tej firmie, aby się zarejestrować i dostać pager. Zarejestrowałem się, odebrałem pager i musiałem się zawrócić na parking przed firmą w celu oczekiwania na wezwanie! O dziwo 9:00 i przyszedł czas na mnie, znów do cieciówki, oddałem pagera i dostałem od razu numer rampy. Wszystko sprawnie, 40 minut i załadowane.

Image


Uciekamy w stronę granicy Czeskiej, ale przed tym jeszcze trzeba się dotankować. Kotły 1500 to jest co lać Wink

Image

Image

Image


Mały przeskok do pory nocnej, nie pytajcie czemu Shy i tu bladz coś maszyna nie rabotajet, ale spokojnie... przed granicą niemiecką się jakoś naprawiła Tongue

Image

Image

Image

Image


Oj może zaboleć po portfelu... przyczepili się do mnie na bramkach i dobre 20km trzymali się tyłka, aż jednak postanowili odpuścić Ok

Image


No i nadszedł mój wyczekiwany moment Big Grin Całe są rampy ale wolą prosto do magazynu ściągać... To nic, pomachamy trochę paleciakiem przekładając palety do przodu żeby mógł sobie wózkiem wyciągać. Dzięki za uwagę, a ja zmykam na pauzę i następnie rano ładować przerzuta do Portugalii!

Image



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Tedy - 05/09/2023 07:32 PM

Rzeczywiście dawno ale za to jak zwykle fotorelacja na wysokim poziomieSmile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 05/09/2023 07:40 PM

Fotorelacja wybitna , świetne urozmaicone ujęcia na wysokim poziome Smile Brawa


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Kacpierz - 05/09/2023 08:51 PM

Oby teraz Borowik jak najdłużej się utrzymał! Powodzenia Big Grin


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Dolar - 05/09/2023 09:18 PM

Jak zwykle z ogromnym klimatem!


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Maciejos - 05/09/2023 09:28 PM

Dobrze, żeś Pan wrócił! Świetna relacja, dalej na Portugalię w sezonie, w którym nie ma stamtąd ładunków? Odważnie. :E


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - myszaty - 06/09/2023 08:53 AM

Fotorelacja bardzo fajna 10/10 foty są ciekawe


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Dzikuss - 06/09/2023 09:12 AM

Jestem pod wrażeniem Twoich zdjęć, ciekawe relacje z tras, tabor też niczego sobie Smile
Po prostu supeeer, czekam na kolejne!