eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Przedsiębiorca. - 18/10/2023 10:03 PM

Tutaj zawsze był, jest i będzie kozak klimat. Czekam na jakieś fajne wyprawy. Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 16/11/2023 08:47 PM

Hej! Dosłownie niedawno dodaliśmy do oferty kolejny rodzaj transportu! Ponadgabarytowy, został do tych celów zakupiony najlepszy możliwy pojazd, czyli DAF XF105, 510 konny silnik po lekkim chipie powinien dawać sobie rady Smile

Po całkowitym remoncie, ramy i silnika podejmujemy kurs na pusto aż do Strzelc Opolskich po naczepę marki nooteboom. Lekkie rozeznanie w giełdzie tego typu ładunków w połączeniu z doświadczeniem w trasach na wschód szybko pozwoliło znaleźć pierwszy ładunek. Podejmujemy 35t betonowych bloków prosto do KAZACHSTANU! Jak wiemy Polska i niestety Białoruś są bardzo restrykcyjne do transportu takich ładunków i potrzebny będzie pilot, ale Rosja mam nadzieję, że uda się jakoś "tradycyjnie" załatwić sprawę i jechać dalej, a Kazachstan to zupełnie inny świat pod tym względem. Cóż... trzeba na sobie się przekonać jak to jest bo historie zasłyszane, lub kolega kolegi jak był.. to wiemy jakie są. Zezwolenia są, ładunek jest, chęci są to działamy!.

W tym momencie stoję na Białorusi w Bobrujsku i czekam, aż pilot przejmie mnie do samej granicy, a za granicą zobaczymy jak to jest w praktyce Wink

Image

Image



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 16/11/2023 08:57 PM

Świetne się prezentuje zestaw i ciekawe Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Daras94 - 16/11/2023 11:19 PM

Piękny Zestaw Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Dolar - 17/11/2023 05:48 AM

Ale świetny pomysł. Podoba mi się Big Grin


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Brayoo - 20/11/2023 12:33 PM

Podoba mi się Big Grin Dawaj wincy!


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 07/01/2024 06:06 PM

W nowym roku nie zwalniamy tempa! Dywizja pancerna w obsadzie Mojej i Egora dotarła z bydłem do Jakucka (Region Sacha) w Rosji. Mroźne -40c nie przeraża nas!, tym bardziej naszych dzielnych pasażerów. Pozdrawiamy ciepło z tego mroźnego zakątka globu.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Dolar - 07/01/2024 08:02 PM

Ale tu jest klimat, ło matko!


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 07/01/2024 08:20 PM

Po prostu elegancko Cool


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Maciejos - 08/01/2024 05:07 PM

No i tego tu było trzeba, pięknie jest jak zwykle i klasa! Cool