eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 14/04/2024 03:25 PM

(14/04/2024 02:55 PM)EXBaNgX napisał(a):  
(14/04/2024 08:10 AM)BorUwa napisał(a):  
(13/04/2024 11:12 PM)EXBaNgX napisał(a):  Z rozmachem Smile Ale relacja i nowa maszyna super Big Grin

Miły komentarz, szkoda że najpierw obsmarowujesz mi dupsko po jakiś discordach a teraz tutaj piszesz same pozytywy, ale dzięki.

Bartku, nie ma sensu robić żadnego zamieszania na forum gdzie od zawsze była i jest kultura, mam problem do ciebie jako osoby jednakże w twoim wątku zawsze była jakość i klimat, więc odnoszę się do twoich prac i relacji pomijając sprawy osobiste. Miłej niedzieli.

No powiem ci, ze śmiechłem i to potężnie. Masz problem do mnie? Obraziłem ciebie lub twojego znajomego/rodzine/psa/chomika? Może coś gorszego ci zrobiłem? Bardzo zastanawiające i żałosne twoje zachowanie w tym momencie. Obrabiasz dupsko nie znając mnie (jak i ja ciebie) i próbujesz cos ugrać pisząc, że odnosisz się do prac i relacji. To w końcu masz problem czy tylko sobie go wytworzyłeś na potrzeby otoczenia? Jakie ty masz sprawy osobiste do mnie? Pochwal się śmiało, chętnie poczytam przy niedzieli.

* jeszcze pozwole sobie dopisać - Nie zasłaniaj się kulturą na forum, ale co do twojego zdania o forum się zgodzę, tylko że na te kulturę trzeba sobie zapracować. Jak będziesz nadal pisać, cytuję "ja tez p--dole tego człowieka" (w kontekście mojej osoby) to nie oczekuj tego szacunku z mojej strony Wink


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 14/04/2024 07:30 PM

(14/04/2024 04:02 PM)EXBaNgX napisał(a):  
(14/04/2024 03:25 PM)BorUwa napisał(a):  
(14/04/2024 02:55 PM)EXBaNgX napisał(a):  
(14/04/2024 08:10 AM)BorUwa napisał(a):  
(13/04/2024 11:12 PM)EXBaNgX napisał(a):  Z rozmachem :) Ale relacja i nowa maszyna super :D

Miły komentarz, szkoda że najpierw obsmarowujesz mi dupsko po jakiś discordach a teraz tutaj piszesz same pozytywy, ale dzięki.

Bartku, nie ma sensu robić żadnego zamieszania na forum gdzie od zawsze była i jest kultura, mam problem do ciebie jako osoby jednakże w twoim wątku zawsze była jakość i klimat, więc odnoszę się do twoich prac i relacji pomijając sprawy osobiste. Miłej niedzieli.

No powiem ci, ze śmiechłem i to potężnie. Masz problem do mnie? Obraziłem ciebie lub twojego znajomego/rodzine/psa/chomika? Może coś gorszego ci zrobiłem? Bardzo zastanawiające i żałosne twoje zachowanie w tym momencie. Obrabiasz dupsko nie znając mnie (jak i ja ciebie) i próbujesz cos ugrać pisząc, że odnosisz się do prac i relacji. To w końcu masz problem czy tylko sobie go wytworzyłeś na potrzeby otoczenia? Jakie ty masz sprawy osobiste do mnie? Pochwal się śmiało, chętnie poczytam przy niedzieli.

* jeszcze pozwole sobie dopisać - Nie zasłaniaj się kulturą na forum, ale co do twojego zdania o forum się zgodzę, tylko że na te kulturę trzeba sobie zapracować. Jak będziesz nadal pisać, cytuję "ja tez p--dole tego człowieka" (w kontekście mojej osoby) to nie oczekuj tego szacunku z mojej strony ;)

Lata mijają a ty dalej bez zmian.

Tak właśnie czułem, że nie skwitujesz tego sensownymi argumentami, bo ich po prostu nie masz. Odpowiedziałeś byle czym, byle podtrzymać swój farmazon. Jednak w tym wszystkim cieszę się, że nie napisałeś coś typu - Jeździłem w transpolu u Mateusza (Bentlee - użytkownik tego forum) albo, że jesteś Hydro21, (też użytkownik forum) Pod imieniem, nazwiskiem i nickiem tej osoby jeździłeś u Konrada w UT Zawadka (oczywiście Konrad też użytkownik tego forum)żeby było ciekawiej to ja mam tę osobę w znajomych na fejsie pod którą się podszywałeś i te konto jest cały czas aktywne, gość żyje swoim życiem i wcale to nie jesteś ty. Jako wisienkę na tort twoich farmazonów dodam, że nawet (oczywiście wszystko tak jak twierdziłeś) w 2016 nie jeździłeś w RiCo u Richiego. Próbujesz budować swoją osobę w społeczności na kłamstwach? Oczywiście te przykłady, które przytoczyłem wyżej są tylko z twojej aplikacji do mojej vski. Zastanawia mnie co wymyśliłeś dla innych osób z którymi wspólnie jesteś w community. I tak na koniec nasuwa mi się pewna myśl - Mścisz się na mnie w pewien sposób bo obaliłem twoje kłamstwa już wcześniej i nie przyjąłem cię do firmy? Jeśli tak to najlepszym podsumowaniem twojego zachowania będzie krótkie „XDD”.


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Przedsiębiorca. - 14/04/2024 09:47 PM

Ale dzbanisko xDDDD Nie reaguj na typa bo to strata czasu. Widać że totalny zjeb Big Grin


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 14/04/2024 09:54 PM

No mam nadzieje że skorzysta z mojej rady Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Przedsiębiorca. - 14/04/2024 11:43 PM

Chłop mu grozi xDDDDD ja myślę że to Janek Bytnar/bytnarek/bytnarczyk xDDDD i co z białą jest mała, widząc typie co piszesz to możesz jedynie iść i mu piątkę przybić hahaha, co za żałosne dziecko


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Drax. - 15/04/2024 11:40 AM

Dorosłe chłopy wyzywają się bo jeden drugiego nie przyjął do VSki żeby dla niego nabijał kilometry w jakiejś chuja wartej grze. XDDDDDDD
Paweł trzymej mnie bo się osikam.

Image

Boruwa musisz wybaczyć chłopakowi - 4 raz w tym tygodniu mu check engine wyskoczył w "limuzynie" i musiał odreagować. 2smiech


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - dawcio909 - 15/04/2024 12:21 PM

XDDDD emocje jak na grzybobraniu, ets-owe dramy coraz częstsze
Patykiem_1

ps; radze wrzucić na luz a nie nagadywać jeden na drugiego


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 15/04/2024 12:22 PM

(15/04/2024 11:40 AM)Drax. napisał(a):  Dorosłe chłopy wyzywają się bo jeden drugiego nie przyjął do VSki żeby dla niego nabijał kilometry w jakiejś chuja wartej grze. XDDDDDDD
Paweł trzymej mnie bo się osikam.

Image

Boruwa musisz wybaczyć chłopakowi - 4 raz w tym tygodniu mu check engine wyskoczył w "limuzynie" i musiał odreagować. 2smiech

Ja nie wiem co nim kierowało (to tylko moje takie przemyślenie) bo żadnego sensownego powodu nie miał, zważywszy na to iż oprócz ogólnego przebywania w społeczności ets, nie znam tej osoby i vice versa XDDD. No ale to już wywód był prowadzony na ten temat. Dla mnie sprawa zamknięta - Brak argumentów i chęci do merytorycznej rozmowy. (zwykły kiepek i noname) Wczoraj tak psycha mu siadła, że postanowił usunąć wszystkie swoje konta (zaczynając od fb, dc, przez konto na etrucks a kończąc na flickrze) Czekam tylko na jego fake konto z którego będzie nadal pokazywać na co go stać (choć chyba już jest Wink ). Dla mnie straszenie jakimś scyzorykiem do kartofli i sugerowanie, ze mam się go bać bo biała jest mała jest mega śmieszne i zarazem żałosne. Dobrze wiemy wszyscy, że jakby już trafił na mnie to by było coś w stylu ,,NO SIEMA BO WIESZ TO NIEPOROZUMIEINE TAKIE WYSZLO, NO BARTECZKU TU TEGO" Pokazuje to poziom tej osoby, jak daleko może pójść żeby być lepszym w jakieś pixelki. Po godzinie miałem jego prawie wszystkie dane, pomimo tego ze była godzina 1 w nocy. Jak na drugą klasę technikum profil informatyk czy tam mechatronik - chłop nieźle wykręcony. Zmierza to w złym kierunku, mimo że dramy w ets były i będą zawsze, tylko obierają zły tor (można się poobrażać, powiedzieć ze ujowy tir lub coś podobnego) ale to przebija wszystko :E


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - dawcio909 - 15/04/2024 12:26 PM

Przynajmniej coś się dzieje pod wątkami Ckm

A relacje jak zawsze wysokiej klasy!


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - hubson2017 - 15/04/2024 12:33 PM

Wykorzystam moment oraz popularność wątku i zamieszczę małą reklame.
Mam nadzieję że admini forum mnie nie zabiją Big Grin

Sprzedam VW Turana, 2008r., 1.6 benzyna
17500zł do negocjacji

Image

PS super fotorelacje Big Grin