eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Kurdianeł - 20/12/2019 12:56 PM

Lux foteczka Big Grin


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Michal_Z_gno - 20/12/2019 07:25 PM

(20/12/2019 11:41 AM)Prezes_1337 napisał(a):  
Nie wiem w czym przeszkadza lepsza jakość niż jpg Cool ale dostosuje się jak już tak nalegacie Tongue

Generalnie .png ładuję się dłużej i ma większą wagę co jest odczuwalne jak np. ktoś ma słabszego neta. Ponadto ogólnie przyjęty format zdjęć w internecie to .jpg. A i nie przesadzaj, że strata jest jakaś wielka bo to nie forum fotograficznie i nie tniesz jakości z raw-a czy innego profesionalnego formatu zdjęć :E


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Hardcor123 - 20/12/2019 07:30 PM

Zajrzałem głębiej w Twój temacik i całkiem sympatyczne zdjęcia tutaj masz, zestawy jak i kadry na wielki plus Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Maciejos - 21/12/2019 02:08 PM

Witajcie! Smile

Borisoglebsk [RUS] - Biała Podlaska [PL]

Wrzucam kilka zdjęć z powrotu na bazę do Białej. Tym razem ściągnęli mnie na pusto z Borisoglebska, więc mam dla was kilka ujęć bez tekstu.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Pozdrawiam, Maciej! Wink



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ajgol3 - 21/12/2019 02:09 PM

no i gitUwa!


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Kurdianeł - 21/12/2019 02:44 PM

10/10 się należy jak nic Big Grin


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Adam11500 - 21/12/2019 03:08 PM

Fotki bardzo ładne 10/10


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Prezes_1337 - 21/12/2019 05:31 PM

Moskwa [RU] - Biała Podlaska [PL]

Witam Dziś zjechałem do Białej Podlaskiej na Bazę w końcu na święta.Droga z Moskwy jak droga dziurawa taka jakby patatajka po stronie polskiej tylko że za wschodnią granicą. Ostatnio Wraz z Skoczkiem przepiołem się naczepami jak widać.Wiec tak załadowałem 25 ton Euro Palet zabezpiezpieczyłem pasami byle nie pospadały odebrałem papiery i wyruszyłem w drogę drogo do domu prosty strzał normalna misja nic nowego po pierwszych 4,5 h jazdy stanełem zrobić sobie jakiś szybki obiad ino roz.
Po 45 minutach ruszyłem w dalszą drogę na granicy jak na granicy trochę auto było wiadomo każdy na święta do domu godni tak samo jak ja 2smiech . Na granicy szybko fajnie jak zawsze sprawnie idzie reszta trasy po Polsce to czysta fomalność po autostradzie fajnie czas mija w końcu jedziemy po równym asfalcie a nie patatajce Szczerbol .W Polsce zdążyłem jeszcze umyć samochód a potem wyruszyłęm w stornę Białej Podlaskiej, po wjezdzie do miasta wiadomo kierunek plac na którym zostawiamy auta zaprakowałem wypakowałem się wyczyściłem auto zamknełem zdałem klucze i wyruszyłem osobówką do domu na święta do rodziny

Auto zaparkowane na placu firmowym Cool

Image

45 minut w Białorusi

Image

Mam nadzieje że was nie zanudziłem Pozdrawiam Wesołych Świąt Jupi



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - łukasz123 - 21/12/2019 05:45 PM

Nie będę się rozpisywać bo święta zaraz a kilka puszek jeszcze chce przerobić.
Łapcie foty z dzisiajCool

Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ajgol3 - 21/12/2019 05:55 PM

Kozak jak zwykle Łukaszu <3 Cool