eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
mod realistyczna mapa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: mod realistyczna mapa (/thread-49845.html)



mod realistyczna mapa - bartek - 09/05/2019 02:58 PM

witam potrzebuje moda na realistyczna mape proszę o odpowiedz


RE: mod realistyczna mapa - Nicko - 09/05/2019 02:59 PM

Poland Rebuilding z wymaganym przy okazji ProMods Big Grin


RE: mod realistyczna mapa - Jakubek - 09/05/2019 02:59 PM

Ale o jaką realistyczną mapę ci chodzi? Są mapy tj. Fikcyjna Wielkopolska. Smile


RE: mod realistyczna mapa - Michal_Z_gno - 09/05/2019 03:41 PM

Taki wielki mapper (planowałeś wielkie projekty mapowe bez bladego pojęcia o ME) i spec od zmoda (próbowałeś sprzedawać swoje dzieła po jednym dniu w zmodzie gdzie podejrzewam, że nic nie umiałeś) a pyta o takie proste rzeczy :E

No ale mniejsza z powyższym (po prostu nie mogę się powstrzymać od śmiechu) :E

Nie ma wydanego czegoś takiego jak realistyczna mapa do tej gry bo wszystkie są mniej lub bardziej fikcyjne więc najlepszą metodą jest skorzystanie z downloadu, zobaczenie sobie co tam ciekawego dana mapa oferuję no ale tu też trzeba wiedzieć czego się samemu oczekuję a patrząc na Twoje posty na forum to z tym jest pewien problem i na koniec oczywiście należy podjąć decyzję i wybrać mapkę dla siebie Tongue


RE: mod realistyczna mapa - bartek - 09/05/2019 06:24 PM

(09/05/2019 03:41 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Taki wielki mapper (planowałeś wielkie projekty mapowe bez bladego pojęcia o ME) i spec od zmoda (próbowałeś sprzedawać swoje dzieła po jednym dniu w zmodzie gdzie podejrzewam, że nic nie umiałeś) a pyta o takie proste rzeczy :E

No ale mniejsza z powyższym (po prostu nie mogę się powstrzymać od śmiechu) :E

Nie ma wydanego czegoś takiego jak realistyczna mapa do tej gry bo wszystkie są mniej lub bardziej fikcyjne więc najlepszą metodą jest skorzystanie z downloadu, zobaczenie sobie co tam ciekawego dana mapa oferuję no ale tu też trzeba wiedzieć czego się samemu oczekuję a patrząc na Twoje posty na forum to z tym jest pewien problem i na koniec oczywiście należy podjąć decyzję i wybrać mapkę dla siebie Tongue
było dużo map realistycznych tylko ze były na starsze wersje i obejmowaly maly obszar a poza tym to co ja robie w map editor to moja sprawa i proszę mi się w to nie wpie#dal#ć


RE: mod realistyczna mapa - Iśmik - 09/05/2019 06:26 PM

XDDDDDDDDDD co on jeszcze robi na tym forum


RE: mod realistyczna mapa - michalz - 09/05/2019 06:28 PM

(09/05/2019 06:24 PM)bartek napisał(a):  
(09/05/2019 03:41 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Taki wielki mapper (planowałeś wielkie projekty mapowe bez bladego pojęcia o ME) i spec od zmoda (próbowałeś sprzedawać swoje dzieła po jednym dniu w zmodzie gdzie podejrzewam, że nic nie umiałeś) a pyta o takie proste rzeczy :E

No ale mniejsza z powyższym (po prostu nie mogę się powstrzymać od śmiechu) :E

Nie ma wydanego czegoś takiego jak realistyczna mapa do tej gry bo wszystkie są mniej lub bardziej fikcyjne więc najlepszą metodą jest skorzystanie z downloadu, zobaczenie sobie co tam ciekawego dana mapa oferuję no ale tu też trzeba wiedzieć czego się samemu oczekuję a patrząc na Twoje posty na forum to z tym jest pewien problem i na koniec oczywiście należy podjąć decyzję i wybrać mapkę dla siebie Tongue
było dużo map realistycznych tylko ze były na starsze wersje i obejmowaly maly obszar a poza tym to co ja robie w map editor to moja sprawa i proszę mi się w to nie wpie#dal#ć

No to lecimy... Patykiem_1:krzeslo:Ban_1Nie_wiem


RE: mod realistyczna mapa - mixon - 09/05/2019 06:41 PM

Czyżby ktoś by nie miał kultury ? Ban


RE: mod realistyczna mapa - Dawid2849 - 09/05/2019 06:50 PM

Ja raz widziałem na forum PM post pełny nieocenzurowanych przekleństw, więc takie coś już jest dla mnie normalne...


RE: mod realistyczna mapa - Nicko - 09/05/2019 06:52 PM

Dla mnie niestety też, także na forum PM...