eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
AXO Logistics/JBB Bałdyga - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: AXO Logistics/JBB Bałdyga (/thread-49863.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - WeiserPL - 11/05/2019 09:43 PM

Bardzo słabe odwzorowanie firmy, i zestawy i realizm. Nie wiem czy jest sens to kontynuować skoro nagle wieziesz z Poznania do Gdynii wieprzowinę, jak ta firma z Polski transportuje swoje produkty z miejscowości Łyse, a jak już to na powrót ładują coś innego.


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - Karol3000 - 11/05/2019 09:50 PM

(11/05/2019 09:43 PM)WeiserPL napisał(a):  Bardzo słabe odwzorowanie firmy, i zestawy i realizm. Nie wiem czy jest sens to kontynuować skoro nagle wieziesz z Poznania do Gdynii wieprzowinę, jak ta firma z Polski transportuje swoje produkty z miejscowości Łyse, a jak już to na powrót ładują coś innego.

Pytanie za 100 punktów, widziałeś kiedyś tą miejscowość w grze? Poza tym jestem w kontakcie z prawdziwą firmą i powiedzieli, że jest OK, więc przykro mi, jak chciałeś zabłysnąć to wiesz co mogłeś zrobić


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - Maciejos - 11/05/2019 10:48 PM

(11/05/2019 09:50 PM)Karol3000 napisał(a):  
(11/05/2019 09:43 PM)WeiserPL napisał(a):  Bardzo słabe odwzorowanie firmy, i zestawy i realizm. Nie wiem czy jest sens to kontynuować skoro nagle wieziesz z Poznania do Gdynii wieprzowinę, jak ta firma z Polski transportuje swoje produkty z miejscowości Łyse, a jak już to na powrót ładują coś innego.

Pytanie za 100 punktów, widziałeś kiedyś tą miejscowość w grze? Poza tym jestem w kontakcie z prawdziwą firmą i powiedzieli, że jest OK, więc przykro mi, jak chciałeś zabłysnąć to wiesz co mogłeś zrobić

Serio nie stać Cię na chociaż krztę kreatywności i po prostu w relacji wpisać, że ruszasz z miejscowości Łyse, a tak naprawdę ruszasz z innego miasta, które faktycznie występuje na mapie w ETS-ie? Z takim podejściem do sprawy to dziwię się, że firma AXO zgodziła się na to, abyś mógł prowadzić ich wirtualnego odpowiednika.


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - Karol3000 - 11/05/2019 11:17 PM

(11/05/2019 10:48 PM)Maciejos napisał(a):  
(11/05/2019 09:50 PM)Karol3000 napisał(a):  
(11/05/2019 09:43 PM)WeiserPL napisał(a):  Bardzo słabe odwzorowanie firmy, i zestawy i realizm. Nie wiem czy jest sens to kontynuować skoro nagle wieziesz z Poznania do Gdynii wieprzowinę, jak ta firma z Polski transportuje swoje produkty z miejscowości Łyse, a jak już to na powrót ładują coś innego.

Pytanie za 100 punktów, widziałeś kiedyś tą miejscowość w grze? Poza tym jestem w kontakcie z prawdziwą firmą i powiedzieli, że jest OK, więc przykro mi, jak chciałeś zabłysnąć to wiesz co mogłeś zrobić

Serio nie stać Cię na chociaż krztę kreatywności i po prostu w relacji wpisać, że ruszasz z miejscowości Łyse, a tak naprawdę ruszasz z innego miasta, które faktycznie występuje na mapie w ETS-ie? Z takim podejściem do sprawy to dziwię się, że firma AXO zgodziła się na to, abyś mógł prowadzić ich wirtualnego odpowiednika.

A jaki jest sens, żeby ściemniać?


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - Maciejos - 11/05/2019 11:30 PM

(11/05/2019 11:17 PM)Karol3000 napisał(a):  
(11/05/2019 10:48 PM)Maciejos napisał(a):  
(11/05/2019 09:50 PM)Karol3000 napisał(a):  
(11/05/2019 09:43 PM)WeiserPL napisał(a):  Bardzo słabe odwzorowanie firmy, i zestawy i realizm. Nie wiem czy jest sens to kontynuować skoro nagle wieziesz z Poznania do Gdynii wieprzowinę, jak ta firma z Polski transportuje swoje produkty z miejscowości Łyse, a jak już to na powrót ładują coś innego.

Pytanie za 100 punktów, widziałeś kiedyś tą miejscowość w grze? Poza tym jestem w kontakcie z prawdziwą firmą i powiedzieli, że jest OK, więc przykro mi, jak chciałeś zabłysnąć to wiesz co mogłeś zrobić

Serio nie stać Cię na chociaż krztę kreatywności i po prostu w relacji wpisać, że ruszasz z miejscowości Łyse, a tak naprawdę ruszasz z innego miasta, które faktycznie występuje na mapie w ETS-ie? Z takim podejściem do sprawy to dziwię się, że firma AXO zgodziła się na to, abyś mógł prowadzić ich wirtualnego odpowiednika.

A jaki jest sens, żeby ściemniać?

Ty serio nie rozumiesz, o co mi chodzi... Rób jak chcesz, żebyś się potem nie zdziwił, że nikt nie chce u Ciebie pracować, bo nie chcesz ściemniać.


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - Karol3000 - 12/05/2019 10:36 PM

Podjęliśmy się kolejnego zlecenia, mieliśmy za zadanie przewieźć z miejscowości Łyse parówki aż do Węgier, do Gyor.

Zdjęcie nadesłane od Spottera, robione dronem Big Grin.
Image

No cóż, kiedyś musiał być ten pierwszy raz...
Image

Opuszczamy nasz kraj.
Image

Mała przerwa na przekąskę.
Image

Piękny zachód słońca.
Image

Przed kolejnym dniem trzeba się wyspać.
Image

Prawie u celu.
Image

Naczepa będzie najprawdopodobniej zmieniana, okaże się jutro po rozmowie.


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - Maseł - 13/05/2019 07:31 AM

Pobierz jakiegoś moda na grafę, np. Next Gena albo Realistic Weather czy coś takiego. Zmień rejke w Volvo.


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - Karol3000 - 13/05/2019 08:20 AM

(13/05/2019 07:31 AM)Maseł napisał(a):  Pobierz jakiegoś moda na grafę, np. Next Gena albo Realistic Weather czy coś takiego. Zmień rejke w Volvo.

Problem w tym, że mam Next Gena :E


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - Maseł - 13/05/2019 08:34 AM

Jak masz włączonego HDR to wyłącz i zainstaluj New Weather


RE: AXO Logistics/JBB Bałdyga - Karol3000 - 13/05/2019 06:28 PM

Wziąłem powrotny kurs na bazę. Załadowali mi kilka świnek, które musiałem dowieźć do Łysych w celu przetworzenia ich.

Wyjeżdżamy z Gyor i lecimy expressem do Polski.
Image

Gdzieś tam na estakadzie.
Image

W stronę Czech...
Image

Wjeżdżamy do Czech.
Image

Jedziemy...
Image

Czy się stoi, czy się leży... 45 min pauzy się należy :E.
Image

Wreszcie w Polsce!
Image

Lecimy w stronę Katowic.
Image

Wjeżdżamy pod most Big Grin.
Image

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie... Nic nie będzie, jazda będzie.
Image

Rzut magnesem i na miejscu.
Image


Dziękuję za obejrzenie fotorelacji. Zapraszam do komentowania.