eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Next Gen Graphic Mod 1.6 vs Realistic Graphic Mod v2.4 -Który jest lepszy/ładniejszy? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Next Gen Graphic Mod 1.6 vs Realistic Graphic Mod v2.4 -Który jest lepszy/ładniejszy? (/thread-49872.html)



Next Gen Graphic Mod 1.6 vs Realistic Graphic Mod v2.4 -Który jest lepszy/ładniejszy? - Śofer - 11/05/2019 08:19 PM

Witam bardzo serdecznie,proszę powiedzcie mi który z modów jest lepszy ?Jeżeli był już taki temat to bardzo przepraszam i prosił bym o podanie linka do niego Smile

Wracając do tematu , który z tych modów jest według was lepszy ? Next Gen graphic 1.6 czy Realistic mod v2.4 ?

I jeszcze jedno pytanie czy ma znaczenie kolejność wgrywania modów ?

Pozdrawiam.[/align]


RE: Next Gen Graphic Mod 1.6 vs Realistic Graphic Mod v2.4 -Który jest lepszy/ładniejszy? - Śofer - 11/05/2019 08:43 PM

A jak to zrobić ?Tzn.Ważna jest kolejność? Pytam ponieważ słyszałem że kolejność ma znaczenie ale nie wiem czy to prawda ...Podobno jeżeli chcemy połączyć te dwa mody pierwszy powinien być Next Gen 1.6 i w grze wczytujemy w kolejności Vegation,Base i Weather no i pozniej ten realistic mod Smile A wszystkie mody typu malowania do aut czy nowe auta,motory itp.Kolejność bez znaczeniaSmile I tutaj ciekawe czy faktycznie ma to znaczenie czy nie ma żadnego ...


RE: Next Gen Graphic Mod 1.6 vs Realistic Graphic Mod v2.4 -Który jest lepszy/ładniejszy? - Śofer - 11/05/2019 09:00 PM

Bardzo dziękuję kolego za szybkie odpowiedzi Big Grin Tylko czy mógł byś prościej bo mi mózg prawie eksplodował bo w mody bawię się od dzisiaj haha ;p Mam do folderu "mod" wrzucic tylko plik BASE i RGM czyli Realistic Graphic Mode ? A w grze w modach najpierw odpalić base a pozniej RGM ?

Dobra chyba ogarnąłem , do folderu z gry "mod" wrzuciłem sam plik BASE i RGM a w grze w ustawieniach modów na samą górę dałem BASE czyli zwiększyłem priorytet i zaraz pod jest RGM,o to chodziło Big Grin ?

https://naforum.zapodaj.net/f83e6b3abebe.jpg.html