eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście (/thread-49892.html)



Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - PabloPrezes - 17/05/2019 10:10 AM

Witam
Mam problem a mianowicie wywala mnie z gry gdy wchodzę w panel zleceń w mieście w którym się znajduję.
Log z gry: https://pastebin.com/HZTMNpui


RE: Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - Adam.J - 17/05/2019 10:47 AM

Kup sobie oryginalną grę to nie będziesz miał problemu bo na piracie zawsze cos będzie nie tak.


RE: Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - PabloPrezes - 17/05/2019 11:07 AM

Daruj sobie durne docinki jeśli nie masz nic sensownego i konkretnego na pomoc w rozwiązaniu problemu. Każdy gra na tym na czy mu się podoba


RE: Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - Przedsiębiorca. - 17/05/2019 11:10 AM

Ale dobrze Ci powiedział. Pirat żyje swoim życiem, a oryginał nie. Ale jak wiesz lepiej to nie zadawaj głupich pytań tylko męcz się ze swoim, problemem dalej. Wink
Rób z siebie biedaka na siłę i graj na piraconej grze. ŻAŁOSNE.
Pozdrawiam. Smile


RE: Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - PabloPrezes - 17/05/2019 11:13 AM

No i tu Cię zaskoczę kolejny "GENIUSZU" akurat mam oryginał wraz z dodatkami


RE: Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - Adam.J - 17/05/2019 11:28 AM

(17/05/2019 10:10 AM)PabloPrezes napisał(a):  Witam
Mam problem a mianowicie wywala mnie z gry gdy wchodzę w panel zleceń w mieście w którym się znajduję.
Log z gry: https://pastebin.com/HZTMNpui

(17/05/2019 11:07 AM)PabloPrezes napisał(a):  Daruj sobie durne docinki jeśli nie masz nic sensownego i konkretnego na pomoc w rozwiązaniu problemu. Każdy gra na tym na czy mu się podoba

No tak można i na piracie grać tylko najpierw trzeba było przeczytać regulamin przed zadaniem prośby o pomoc.

(17/05/2019 11:13 AM)PabloPrezes napisał(a):  No i tu Cię zaskoczę kolejny "GENIUSZU" akurat mam oryginał wraz z dodatkami

To prawda Piraty zawsze mają wszystkie dodatki jakie kiedykolwiek wyszły od SCS .


RE: Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - Przedsiębiorca. - 17/05/2019 01:00 PM

Idź sobie na modscenter. Tam jest pełno takich jak ty, ktoś cię zrozumie.


RE: Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - PL_Mirko - 21/05/2019 10:49 PM

Miałem jeden obiekt, gdzie w takiej sytuacji wywalało do Pulpitu (75 zleceń dotychczas).
- ProMods 2.33, Animated Gates 2.5,
- Siedlce, Biedronka po wybraniu kursu do Ostrawy (CZ) - crash.
Po zmianie obiektu na inny, kurs do Ostrawy wystartował prawidłowo.


RE: Wywalanie z gry podczas wejścia w panel zleceń w danym mieście - Adam.J - 21/05/2019 11:51 PM

(21/05/2019 10:49 PM)PL_Mirko napisał(a):  Miałem jeden obiekt, gdzie w takiej sytuacji wywalało do Pulpitu (75 zleceń dotychczas).
- ProMods 2.33, Animated Gates 2.5,
- Siedlce, Biedronka po wybraniu kursu do Ostrawy (CZ) - crash.
Po zmianie obiektu na inny, kurs do Ostrawy wystartował prawidłowo.

Ja "obiektów" mam wiele ale jeden co mam na myśli to to ze nie czytałeś nawet Regulaminu. A nie mówiąc już o dziale Pomocy. (Co i jak trzeba zrobić żeby otrzymać pomoc.)