eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. (/thread-49932.html)



Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - eSPeeM - 24/05/2019 07:17 AM

Hej. Będę wrzucał tu swoje fotorelacje tak często, jak tylko pozwoli mi na to czas.


Dziś rano odebrałem od znajomej firmy zajmującej się oklejaniem aut ciężarowych swój zestaw. W czasie, gdy chłopaki dopinali wszystko na ostatni guzik- ja wpakowałem swoje graty i zaparzyłem kawę.
Image



Odebrałem faktury za oklejenie, wklepałem kraj rozpoczęcia w tacho i ruszyłem na pusto do Sobolewa- jakieś 240km podlotu. Niestety firma miała wyraźny zakaz robienia zdjęć i filmowania na ich obiekcie. Po załadunku dwunastu palet płatków owsianych ruszyłem na doładunek do DHL'a przed Grodziskiem Mazowieckim.
Image


Pod rampą wykręciłem 30 minut pauzy, zamknąłem drzwi i ustawiłem nawigację na miejsce rozładunku. Do celu- 1'177km.
Po wyjeździe ze ścisłych landów Warszawy i Grodziska- dokręciłem piętnastkę na hotdoga i kawę. Zapiąłem dziewięć złotych na tempomacie i rura!
Image



Na sto kilometrów przed granicą wpadłem w deszczowy front. Do Świecka pływałem w koleinach zalanych wodą, zwłaszcza, że mam z przodu szerokiego kapcia.
Image



Cześć Helmucie! Nie chcę nic, prócz rajki na Hellen Nord! Czasu jazdy mam jeszcze w opór, ale niestety ogranicza mnie czas pracy. Awizo dopiero na za dwa dni, więc zdecydowałem się nie wykorzystywać "dychy". Dojechałem do pompy, przytuliłem się przy chłodni, zasunąłem zasłonki i otworzyłem piwo.
Image


Ciąg dalszy nastąpi.



RE: Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - Michal_Z_gno - 26/05/2019 12:54 AM

Początek bardzo udany więc chętnie będę tu zaglądał Smile


RE: Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - michalz - 26/05/2019 09:47 AM

ladnie sie to komponuje Smile szerokosci Smile


RE: Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - kacper233 - 26/05/2019 11:03 AM

Bardzo ładna Scania! Big Grin


RE: Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - eSPeeM - 29/10/2022 04:38 PM

Hej! Wracam po dość długiej przerwie. Na teraz- wrzucam dwie fotki. Dzisiaj załadowałem 4 tony ciętych kwiatów między Chemnitz a Dreznem, dokładnie w Frankerbergu. Niestety na firmie był zakaz robienia zdjęć, więc cyknąłem dopiero na cpn'ie po zapłaceniu za paliwo.


Image


W drodze na doładunek
Image



RE: Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - Ziom - 29/10/2022 07:15 PM

Kozak 2 foty Smile


RE: Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - myszaty - 29/10/2022 08:34 PM

Super dwie foty. Czekam na więcej 10/10


RE: Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - Bozo - 30/10/2022 02:00 PM

Powrót po ponad 3 latach... Jest Ok