eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nowa spedycja Eu-Trans-Logistic Poland - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Ogłoszenia (/forum-495.html)
+----- Dział: Dam Pracę (/forum-493.html)
+----- Wątek: Nowa spedycja Eu-Trans-Logistic Poland (/thread-49989.html)



Nowa spedycja Eu-Trans-Logistic Poland - arczi2024 - 28/05/2019 12:51 PM

Witam wszystkich! W ETS 2 nie jestem od wczoraj. Początki mojej podróży w ETS 2 są od 2012 roku. Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówki jest Smile Zdecydowałem się dopiero teraz założyć własną spedycje. Może był by ktoś chętny poprowadzić taka spedycje ze mną? Mam pomysł ale chętnie wysłucham propozycji. Liczę na was! Piszcie na PW albo na email : eutranslogisticpoland@gmail.com
Pozdro!


RE: Nowa spedycja Eu-Trans-Logistic Poland - WitoldBoczynski - 28/05/2019 02:34 PM

Miło byłoby gdybyś chociaż pozostawił link do forum czy też do strony firmowej, powiedział coś o zestawie na którym dany kierowca ma jeździc. Jeśli chodzi o wspólnika to zapewne każdy chciałby wiedzieć o firmie coś więcej. Smile
W prezentacji VS Cię nie znalazłem przez co też cieżko sobie wyobrazić jaką firmą jesteś. Ja osobiście pracy nie szukam, ale chciałem dać Tobie taki koleżeński tip Smile
Wszystkiego dobrego i powodzonka na rynku VS oraz w szukaniu pracownika. Smile


RE: Nowa spedycja Eu-Trans-Logistic Poland - arczi2024 - 28/05/2019 02:49 PM

Widzę że nie czytamy ze zrozumieniem, ale ok ? wszystko jest w trakcie pracy, jak napisałem szukam kogoś do współpracy, który ma jakiś pomysł na to wszystko. Jeżeli nikt się nie znajdzie realizuje sam wszystko do końca Smile


RE: Nowa spedycja Eu-Trans-Logistic Poland - PIVKO - 11/06/2019 06:22 AM

Aktualne?..