eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Witam serdecznie, mam krótkie pytanie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Witam serdecznie, mam krótkie pytanie (/thread-50091.html)



Witam serdecznie, mam krótkie pytanie - Mefjuu2003 - 17/06/2019 02:32 PM

Witam, mam taki problem że przenosze sobie pliki np. z tabliczkami z jednego Mana TGA do drugiego, i w tym jednym Manie jest napis D20 COMMON RAIL I chciałbym przerzucic sobie ten napis do tego drugiego Mana, lecz nie moge znaleźć tego pliku i prosiłbym o pomoc, czy ktoś może wie albo pomógłby poszukać tego pliku albo mniej więcej wie w jakich folderach może się znajdować i mógłby mnie pokierować... Z góry dziękuje za przeczytanie i proszę o pomoc
Pozdrawiam



RE: Witam serdecznie, mam krótkie pytanie - Galaxy - 17/06/2019 03:51 PM

Masz pliki o rozszerzeniu .dds - pliki z tym rozszerzeniem to pliki z teksturą jaka jest na tablicy. Jak dobrze rozumiem, to właśnie chcesz przenieść plik o jakiejś tam nazwie który zawiera teksture z tym napisem o który Ci chodzi. Ja bym rozwiązał to pobierając program DXTBmp i wrzucając do niego każdy plik .dds jaki masz sprawdzając jaka na nim jest tekstura, jak sprawdzisz dowiesz się jak nazywa się plik z tym twoim napisem i wtedy go kopiujesz. Chyba dobrze Cie zrozumiałem, jeśli nie to sprostuj :V

Pozdrawiam.