eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kolejny stan - Utah - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: Kolejny stan - Utah (/thread-50115.html)

Strony: 1 2 3


RE: Kolejny stan (UTAH)? - Helmuuteq76 - 03/07/2019 11:40 PM

Ja myślę, że gdy w ATS dojdą do tych małych stanów po środku USA przy których dużo roboty nie będzie, to albo będą wydawać nawet trzy na rok, albo raz na rok, ale z kilkoma stanami.


RE: Kolejny stan (UTAH)? - YogiLRA - 04/07/2019 09:02 AM

Małe stany to po kilka na raz, tak w wywiadzie mówili kiedyś.


RE: Kolejny stan (UTAH)? - Kurdianeł - 04/07/2019 04:34 PM

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .




Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Image

Image

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Image

Image

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .




RE: Kolejny stan (UTAH)? - michalz - 04/07/2019 07:06 PM

Chyba zacznę więcej po tej HAMERYCE jeżdzić Tongue


RE: Kolejny stan (UTAH)? - BLACKVARRIOR - 05/07/2019 07:29 AM

Raczej to będzie moje najlepsze i najbardziej ciekawe DLC ze względu na teren, uwielbiam krajobrazy kanionów, mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej.


RE: Kolejny stan (UTAH)? - Kukasz - 05/07/2019 08:21 AM

Czy tylko mi wydaje się, że volvo otrzymało nowe dźwięki? Big Grin


RE: Kolejny stan - Utah - Bozo - 23/07/2019 05:46 PM

Utah: Nowe miejsca dostaw.

Cytat:Dzisiaj mamy kilka zrzutów ekranu z nowymi punktami dostawy reprezentowanymi przez lokalne branże. Rozszerzenie mapy Utah oferuje wiele zupełnie nowych i wyjątkowych. Wszystko to jest bardzo ważne jako część gospodarki w grze.

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Cytat:Zacznijmy od przemysłu naftowego - czegoś, czego nasza społeczność zawsze domagała się zarówno dla amerykańskiego, jak i dla Euro Truck Simulator 2. W stanie Utah będziecie mogli być świadkami (i pracować dla) całego koła tej branży. Od budowy nowego osprzętu / platformy wiertniczej do przeniesienia go na potrzeby składowania z miejsc wydobycia i szczelinowania. I tak jak w rzeczywistości, natkniesz się również na magazyny potażu.

Image

Image


Cytat:Wsparcie branżowe będzie reprezentowane przez magazyny serwisowe ciężkich maszyn oraz duże i standardowe magazyny ogólne, wykonane w zupełnie nowy sposób tylko dla Utah!

Image

Image


Cytat:Pozostałe to sklepy Country z łańcuchem dostaw wszelkiego rodzaju dostaw dla lokalnych rolników, w tym także nowy nowy młyn paszowy, zaprojektowany specjalnie dla stanu Beehive!



RE: Kolejny stan - Utah - michalz - 23/07/2019 05:54 PM

Jak tak patrzę to coraz więcej ciągnie mnie do ATS Tongue Smile


RE: Kolejny stan - Utah - Kurdianeł - 23/07/2019 08:37 PM

Kurde, każdy stan co raz ładniejszy Big Grin


RE: Kolejny stan - Utah - Michal_Z_gno - 23/07/2019 11:54 PM

(23/07/2019 08:37 PM)Kurdianeł napisał(a):  Kurde, każdy stan co raz ładniejszy Big Grin

Normalna kolej rozwoju, że każda praca ma być lepsza od poprzedniej więc tu SCS akurat ostatnimi czasy działa należycie Tongue