eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze (/thread-50196.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - PioCze - 05/07/2019 09:19 PM

Odyseja trwająca nieustannie od czerwca 2018 i pierwszego odpalenia Map Edytora...


Od razu powiem - jako iż zajmuję się głównie (a w zasadzie na czas pisania tego to tylko) mapą Poland-Detail-Adding, toteż zdecydowana większość materiałów tutaj zamieszczanych będzie pochodziła właśnie z tej mapy...



Na pierwszy łogień ekspresowych fragmentów krajowej 7 w okolicach bliższych/dalszych Warszawy:

Image

Image


RE: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - Michal_Z_gno - 06/07/2019 12:25 AM

Mapkę PDA znam i widziałem kilka materiałów z niej na YT i ogólnie jest OK choć kilka rzeczy można by w niej wykonać lepiej no ale wiadomo jest to w miarę świeży projekt i wymaga czasu aby dojść do perfekcji.
Tak czy siak chętnie będę śledził co tam udało Ci się zdziałać w map edytorze.


RE: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - Nicko - 06/07/2019 09:22 AM

Moim zdaniem, miodzio by było, gdyby była Francuska lub Bałtycka roślinność, wtedy to będzie bardzo przyjemne nie tylko dla oka Tongue.


RE: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - PioCze - 15/07/2019 04:14 PM

Wjazd do odświeżonego Rusinowa...

Image


RE: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - Nicko - 15/07/2019 05:19 PM

Ja bym dodał shouldery dróg, bo takie ostre przejścia między trawą a drogą nie są zbyt naturalne.


RE: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - Jakubek - 15/07/2019 05:41 PM

Tak jak MatrixGamesPL napisał użyjcie shoulera i będzie git. Natomiast jeżeli chodzi o cały Rusinów to on wygląda o wiele lepiej niż wcześniej. Wink


RE: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - Michal_Z_gno - 16/07/2019 11:40 PM

Nie kojarzę jak to wcześniej wyglądało no ale tu jest całkiem okej i jedyne co przydałoby się dopracować to te ostre przejścia o których wspomnieli koledzy powyżej.


RE: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - PioCze - 22/07/2019 10:20 PM

Mszczonów w przebudowie...


Image


RE: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - PioCze - 22/07/2019 10:27 PM

(22/07/2019 10:23 PM)Rzepka napisał(a):  Wygląda dobrze. Następnym razem do zdjęcia proponuję ustawić lepszą grafikę oraz godzinę, aby było wszystko ładnie widać. Tongue

To jest moje ultra, nie posiadam sprzętu by w 4K zdjęcia cykać. Co do godziny - od zawsze ujmowały mnie zachody Wink


RE: Odyseja Szybkiego w Map Edytorze - Michal_Z_gno - 22/07/2019 11:38 PM

Co do zdjęć to polecam ten poradnik http://etrucks.pl/thread-45792.html i na koniec zmniejszenie takiej fotki HQ do szerokości około 1200px i efekt jest dużo lepszy niż taka sama szerokość ale "prosto z gry".