eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em (/thread-50291.html)

Strony: 1 2


Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Aras. - 28/07/2019 10:31 PM

Witam

Założyłem tutaj temat aby pokazywać swoje wypociny które stworze samemu w ramach odskoczni od ciągłej jazdy i katowania kilometrów :E

Na dzień dobry wlatuje zestaw jakiegoś dziada z Zamojszczyny, pół wieczora nie poszło na marne.
Zanim to powstało to Aruś musiał nakupować trochę farby i pędzelków, litry alkoholu i na dodatek tonę plandeki co by wystarczyło nawet na rok tworzenia tego tworu, o tak to jakoś to szło i tak powstało malowanie :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Na początek stawiam pierwsze kroczki więc od razu mówię że nie jestem profesjonalistą, Komentować Big Grin



RE: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Michal_Z_gno - 28/07/2019 11:11 PM

Taki skin na początek to jest full wypas Tongue


RE: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Kurdianeł - 29/07/2019 07:03 AM

Ładnie to wygląda Big Grin planujesz je wydawać czy nie? Smile


RE: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Aras. - 29/07/2019 07:54 AM

(29/07/2019 07:03 AM)Kurdianeł napisał(a):  Ładnie to wygląda Big Grin planujesz je wydawać czy nie? Smile

Jeśli mówimy szczerze. Nie, nie zamierzam niczego wydawać i nie chce aby to latało po różnych zakątkach. Mogą jedynie oglądać moje wypociny na flickru.


RE: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Ajgol3 - 04/08/2019 09:05 PM

Ładne prace, czekam na coś większego :E


RE: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Aras. - 18/08/2019 03:44 PM

Witam

Dawno mnie nie było, kolejne malowanie mojej roboty nie poszły w marne, dobranie siatek kończyło się fiaskiem aż do momentu gdy znalazłem ten właściwy, w ruch poszły pędzelki i tona farby oraz naklejek wszelkiej maści.
Gdybym dalej malował i zakraplał się w Photofiltre 7 to zatrzymałbym się w rozwoju. Przesiadka na GIMP 2.10 była dobrym pomysłem :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - _Y0ogi_ - 18/08/2019 05:35 PM

Nie no kolego sztosik zestaw Ok czekam na więcej fotek Smile


RE: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Aras. - 18/08/2019 07:31 PM

(18/08/2019 05:35 PM)_Y0ogi_ napisał(a):  Nie no kolego sztosik zestaw Ok czekam na więcej fotek Smile

Jeszcze sporo poprawy w nim ale nie oszukujmy się, muszę na nowo siatkę ogarnąć i grill w nim pomalować a potem skompletować do całego Big Grin


RE: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Bozo - 18/08/2019 10:54 PM

Czarny do wszystkiego pasuje Big Grin - podoba mnie się zestaw Smile


RE: Zakraplanie się farbą i pędzlem z TruckerArus'em - Adam11500 - 19/08/2019 05:31 AM

Fajny zestaw Big Grin