eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szukam Skina/Moda/Tutoriala do Scanii Touring - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Szukam (/forum-216.html)
+---- Wątek: Szukam Skina/Moda/Tutoriala do Scanii Touring (/thread-50345.html)



Szukam Skina/Moda/Tutoriala do Scanii Touring - TTrzeciak - 08/08/2019 01:30 AM

Hejka, witajcie.
Od ponad tygodnia próbuję dojść do tego, jak zrobić własny skin, ale nie na ciągnik czy naczepę, ale na Scanię Touring (autobus) z moda. Kombinacji alpejskich już była u mnie masa, próby zmiany istniejących już w modzie skinów (z użyciem Gimpa/Painta oraz DXTBmp), ale nawet najdrobniejsza zmiana na teksturach, zapisywanie ich w taki sam sposób jak pierwotnie były i wgranie z powrotem w folder mod nie przynosi skutku... Gra sam mod widzi, natomiast w rozgrywce znika wszystko, nawet autobus.
Próbowałem też kombinować na osobnych modach w których są tylko skiny/paintjoby, ale efekt ten sam. Jak moda oryginalnie wrzucę, działa. Jak rozpakuję, dorysuję coś na istniejącej formatce skina, zapiszę w takiej samej formie i spakuję do *.scs to w grze już zmodyfikowany przeze mnie mod nie działa. Nie mam bladego pojęcia co robię nie tak. Sugeruję się wszelakimi poradnikami, nie ruszałem plików *.tobj, więc może tutaj jest pies pogrzebany, nie wiem.
Chciałbym najprościej zrobić własny skin (jako osobny mod) do Scanii Touring, ale brak mi wiedzy niestety.
Czy ktoś byłby mi w stanie pomóc? Formatkę pokolorowaną przeze mnie mogę śmiało wysyłać.

Pozdrawiam =)