eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prośba o pomoc początki gry - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Prośba o pomoc początki gry (/thread-50360.html)



Prośba o pomoc początki gry - aapokalipto - 12/08/2019 08:03 AM

Kochani witajcie, mam dla was wielka próbę. Otoz syn mnie bardzo meczy o kilka rzeczy w grze aby mu ustawic. Niestety nie znalazłem informacje konkretnych na ten temat dlatego mam do was prosbe o pomoc


Mianowicie
Syn dopiero co zainstalowałem grę i chce mieć możliwość kupienia ciężarówki każdej jaka jest w grze w tym też te dodane jako mody. I jak to zrobić. Trzeba chyba odblokowac salony oraz zwiększyć gotówkę, dobrze myślę? Jeśli tak prośba o pomoc jak to szybko zrobić


RE: Prośba o pomoc początki gry - _Y0ogi_ - 12/08/2019 08:15 AM

Aby kupić ciężarówkę danej marki musisz odblokować jej salon, oraz mieć wystarczającą ilość gotówki na jej zakup. Mapkę z salonami gdzie się jaki znajduje możesz znaleźć w internecie.
Jeśli syn chce mieć tylko frajdę i pograć sobie w luźną rozgrywkę bez zaczynania od nowa możesz mu pobrać gotowy save z internetu Smile


RE: Prośba o pomoc początki gry - PLAYER - 12/08/2019 08:20 AM

Jak coś potrzebne więcej napisz pv


RE: Prośba o pomoc początki gry - aapokalipto - 12/08/2019 08:25 AM

Ale dokładnie skąd pobrać sava?
Mówisz ze odblokować salon konkretnej marki, a jeśli wgrane są autobusy i osobowe auta to jak je kupić w jakim salonie?

A co do odkrycia aut i gotowki to wiem ze są mody bądź tez mozna to zrobić edytujac plik tekstowy w grze. I pytanie jak to zrobić.

(12/08/2019 08:15 AM)_Y0ogi_ napisał(a):  Aby kupić ciężarówkę danej marki musisz odblokować jej salon, oraz mieć wystarczającą ilość gotówki na jej zakup. Mapkę z salonami gdzie się jaki znajduje możesz znaleźć w internecie.
Jeśli syn chce mieć tylko frajdę i pograć sobie w luźną rozgrywkę bez zaczynania od nowa możesz mu pobrać gotowy save z internetu Smile



RE: Prośba o pomoc początki gry - _Y0ogi_ - 12/08/2019 09:51 AM

(12/08/2019 08:25 AM)aapokalipto napisał(a):  Ale dokładnie skąd pobrać sava?
Mówisz ze odblokować salon konkretnej marki, a jeśli wgrane są autobusy i osobowe auta to jak je kupić w jakim salonie?

A co do odkrycia aut i gotowki to wiem ze są mody bądź tez mozna to zrobić edytujac plik tekstowy w grze. I pytanie jak to zrobić.

(12/08/2019 08:15 AM)_Y0ogi_ napisał(a):  Aby kupić ciężarówkę danej marki musisz odblokować jej salon, oraz mieć wystarczającą ilość gotówki na jej zakup. Mapkę z salonami gdzie się jaki znajduje możesz znaleźć w internecie.
Jeśli syn chce mieć tylko frajdę i pograć sobie w luźną rozgrywkę bez zaczynania od nowa możesz mu pobrać gotowy save z internetu Smile

1. wpisujesz sobie w google save do ets2 ( i szukasz odpowiadającego tobie save), a jesli sa wgrane mody na auta lub autobusy to powinny być w którymś salonie( ale w którym to ci nie powiem ponieważ tego nie wiem)
2. Tak sa takie mody które po dostarczeniu jednego transportu masz mase doświadczenia i gotówki, ale lepiej juz w ostateczności pobrać save bo wtedy możesz mieć odblokowane juz salony a tak byś musiał samemu to robić