eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Dziadek MK1 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Dziadek MK1 (/thread-50363.html)

Strony: 1 2


RE: Dziadek MK1 - Dominiko - 01/10/2019 02:34 PM

Ładnie! Zamiast zapasu wleci butla z LPG czy jakiś fajny subwoofer? Wink


RE: Dziadek MK1 - Michal_Z_gno - 01/10/2019 03:41 PM

(01/10/2019 02:34 PM)Dominiko napisał(a):  Ładnie! Zamiast zapasu wleci butla z LPG czy jakiś fajny subwoofer? Wink

Lepiej to drugie bo LPG popsuję wszystko w takim projekcie auta (dla mnie przynajmniej LPG gryzie się z ideom tworzenia takiego samochodu) :E


Ps. To tak jak wiara kupuję mustanga 5litrów a żydzi i zakłada gaz (widziałem takiego już na stacji) - dla mnie to zwykłe dziadowanie a nie chęć oszczędzenia :E
Oczywiście rozumiem jak ktoś mało zarabia, musi dużo jeździć, chcę oszczędzić i zakłada ten gaz w jakimś aucie co dużo pali bo nie ma kasy na coś nowszego i oszczędniejszego itp. ale jak już kogoś stać na jakieś tam droższe auto to powinno go być stać na jego utrzymanie.


RE: Dziadek MK1 - ZbieglyMorson - 01/10/2019 05:04 PM

(01/10/2019 02:34 PM)Dominiko napisał(a):  Ładnie! Zamiast zapasu wleci butla z LPG czy jakiś fajny subwoofer? Wink

Jasne że wpadnie tam kilka części od tak zwanego CarAudio, jeżeli chodzi o butle lpg, hmmm? Gdyby nie było by mnie stać na utrzymanie takiego auta po prostu nie zrobił bym swapa i zostawił bym oryginalny mały silniczek, a nie wkładał 2.0 o mocy lekko ponad 200 koni Tongue Myślę że zostało to w miarę możliwości wyjaśnione Big Grin