eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 1 (/forum-229.html)
+---- Dział: Fotki i filmiki (/forum-84.html)
+---- Wątek: KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem (/thread-50442.html)



KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem - kukaczgame - 05/09/2019 03:50 PM

Czekałem i się doczekałem, dziś przyjechał MAN TGX V8 Tuning, sprowadzony z Belgii. Skusiłem się na właśnie ten model z dwóch względów, cena i przebieg który wynosi skromne 12 tys. km z groszem
Image

Image

Wyposażenie:
- ABS
- ESP
- tempomat
- klimatyzacja
i kilka innych bajerów

Image

Dla mnie prezentuje się bosko lecz przed pierwszą trasą czeka go jeszcze przerejestrowanie i jeśli starczy budżetu to malowanie Firmowe którego projekt mam w głowie


RE: KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem - Przedsiębiorca. - 05/09/2019 04:31 PM

NIE WIERZĘ! :O Coś niesamowitego, szacunek za platformę. Smile


RE: KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem - kukaczgame - 05/09/2019 06:35 PM

(05/09/2019 04:31 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  NIE WIERZĘ! :O Coś niesamowitego, szacunek za platformę. Smile

Chciałem wrócić do tego od czego zacząłem przygodę z Symulatorami, obecnie szukam modera który przerobi tego MAN-a bo jestem w tym totalnie ciemny a jeśli nie to niestety bede musiał zostać na Belgijskich blachach Tongue


RE: KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem - Michal_Z_gno - 05/09/2019 11:12 PM

(05/09/2019 06:35 PM)kukaczgame napisał(a):  Chciałem wrócić do tego od czego zacząłem przygodę z Symulatorami, obecnie szukam modera który przerobi tego MAN-a bo jestem w tym totalnie ciemny a jeśli nie to niestety bede musiał zostać na Belgijskich blachach Tongue

A robiłeś te tablice tak jak w tym poradniku Pytajnik
http://etrucks.pl/thread-10166.html


RE: KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem - kukaczgame - 06/09/2019 04:36 PM

(05/09/2019 11:12 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  
(05/09/2019 06:35 PM)kukaczgame napisał(a):  Chciałem wrócić do tego od czego zacząłem przygodę z Symulatorami, obecnie szukam modera który przerobi tego MAN-a bo jestem w tym totalnie ciemny a jeśli nie to niestety bede musiał zostać na Belgijskich blachach Tongue

A robiłeś te tablice tak jak w tym poradniku Pytajnik
http://etrucks.pl/thread-10166.html

Nie i już próbuje Smile jeśli się uda wstawie efekty

Jednak nie potrafie, robiłem krok w krok według poradnika i wyszło coś takiego :C Image

A jednak, zrobiłem mały błąd który miał spore znaczenie, wszystko działa <3 DZIĘKUJĘ Image


RE: KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem - kukaczgame - 07/09/2019 07:33 PM

MAN własnie opuścił warsztat


Image
Malowanie Firmowe odstawiłem na dalsze plany gdyż koszty grafika który wykona projekt i samo malowanie okazało się zbyt kosztowne lecz MANIEK otrzymał dwie naklejki które chociaż trochę go personalizują

Image
Wszystkie przeglądy przeszedł na Szóstkę z Plusem, nowe blachy odebrane i zamontowane a oprócz tego zmiana paru detali w środku kabiny, zmiana zegarów, zwykłe radio poszło w odstawkę a w jego miejsce zamontowano nowiutkie radio połączone z nawigacją

Image
MAN w pełni gotowy do trasy, jeszcze ostatnie przygotowania i już jutro MAN-iu przejdzie test bojowy


RE: KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem - Damian04 - 07/09/2019 07:45 PM

Co prawda dziwnie wygląda ten modelik z ets'a1.


RE: KuKaczTRANS z Nowym Nabytkiem - Szosa - 09/10/2019 06:35 PM

Slaby ten model :/