eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Gra nie widzi PM i RusMap - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Gra nie widzi PM i RusMap (/thread-50445.html)



Gra nie widzi PM i RusMap - Zielony - 07/09/2019 08:50 AM

Witam tak jak w temacie po wrzuceniu map do folderu dokumenty gra nie widzi ich w menadżerze gry wersja 1.35
login https://pastebin.com/HhbNd1Pb


RE: Gra nie widzi PM i RusMap - Jakubek - 07/09/2019 08:57 AM

Najpierw musisz poprawić log, bo w taki sposób trudno się doczytać (wrzuć go na pastebin.com albo na samym początku loga daj Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. a na samym końcu [/.code] bez kropki).

Dobrze, akurat jak pisałem post to pewnie poprawiłeś log, więc dobrze.

Sprawdź najpierw kolejność plików map, czy są poprawnie ułożone w odpowiedniej kolejności. Smile


RE: Gra nie widzi PM i RusMap - Galaxy - 10/09/2019 08:20 PM

Jak napisałeś gra nie widzi modyfikacji.. zacznę od czegoś banalnego, pliki są w jakim formacie .zip/.rar./.scs? bo z tego co wiem rara nie widzi chyba w ogóle, zipa widzi czasem, a SCS powininna gra widzieć cały czas. Podrzuć najlepiej screen tych plików z mapą.


RE: Gra nie widzi PM i RusMap - Zielony - 10/09/2019 08:31 PM

Przepraszam mój błąd nie zwróciłem uwagi że nie wszystkie pliki map są wypakowane Smile


RE: Gra nie widzi PM i RusMap - Borsuk - 10/09/2019 08:42 PM

(10/09/2019 08:20 PM)Galaxy napisał(a):  Jak napisałeś gra nie widzi modyfikacji.. zacznę od czegoś banalnego, pliki są w jakim formacie .zip/.rar./.scs? bo z tego co wiem rara nie widzi chyba w ogóle, zipa widzi czasem, a SCS powininna gra widzieć cały czas. Podrzuć najlepiej screen tych plików z mapą.

Format kompresji zip. od scs. nie różni się zupełnie niczym, więc nie ma opcji że zipa gra odczytuje tylko czasem, nie wprowadzaj niepotrzebnie kolegi w błąd. Problem z odczytaniem pliku może wynikać co najwyżej ze sposobu kompresji plików a nie samego rozszerzenia. Gry korporacji scs odczytują pliki skompresowane w w/w formatach, wyłącznie za pomocą metody kompresji deflate lub pliki nieskompresowane. Do zabawy modyfikacjami scs polecam darmowy program 7-zip.


RE: Gra nie widzi PM i RusMap - Zielony - 12/09/2019 04:14 PM

Hejka temat można zamknąć problem rozwiązany gra dział jak należy.