eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ETS 2 po minimalizacji nie uruchamia się - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: ETS 2 po minimalizacji nie uruchamia się (/thread-50542.html)



ETS 2 po minimalizacji nie uruchamia się - DJMichalos - 06/10/2019 10:28 AM

Witam, gdy minimalizuję ETS 2 by coś sprawdzić i klikam ponownie jego ikonę na pasku zadań, to gra się włącza (słyszę dźwięk), ale obraz pozostaje na pulpicie. Myślałem, że to wina modów, ale wszystkie wywaliłem, sprawdziłem i nadal to samo. Sprawdzałem również spójność plików na Steam, ale nadal to nie działa. Nawet ponowna instalacja gry nie pomogła. Proszę o pomoc


RE: ETS 2 po minimalizacji nie uruchamia się - DakilPL - 06/10/2019 11:46 AM

Musisz kliknąć raz na okno ets2, kliknąć przycisk Windows i ponownie kliknąć na otwarte okno ets2.


RE: ETS 2 po minimalizacji nie uruchamia się - DJMichalos - 06/10/2019 12:04 PM

Dźwięk jest, obraz się pojawia ale stoi w miejscu jakby gra zlagowała, ale jak ponownie zminimalizuję grę i znów w nią wejdę na pasku zadań, to się ten obraz odświeża ale dalej stoi w miejscu


RE: ETS 2 po minimalizacji nie uruchamia się - Adam.J - 06/10/2019 12:06 PM

A gdzie jest game log.


RE: ETS 2 po minimalizacji nie uruchamia się - matadrox - 06/10/2019 01:00 PM

DJMichalos a nie dzieje się tak, aby na dx11? Bo mam dokładnie to samo - nie można przełączać zadań - ale na 9tce wszystko jest ok.


RE: ETS 2 po minimalizacji nie uruchamia się - DJMichalos - 07/10/2019 08:31 PM

A faktycznie, na dx9 działa normalnie, problem jest na dx11. Jest to jeszcze oznaczone jako eksperymentalne więc chyba nic z tym się nie da zrobić, no trudno, ale i tak dzięki wszystkim za pomoc