eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pytanie dotyczące edytowania mapy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Pytanie dotyczące edytowania mapy (/thread-50597.html)



Pytanie dotyczące edytowania mapy - tyrexs - 19/10/2019 12:58 PM

Siema, gram sobie ostatnimi czasy na projekcie Grand Utopia, jest tam sporo dróg bardzo wąskich, ale niestety nie ma nich ruchu AI.. stąd moje pytanie jest następujące. Czy mogę w jakiś sposób dodać ruch samochodowy do tych dróg poprzez jakiś edytor. Dodaję zdjęcie drogi o której jest mowa. Nie mogę z jakiś przyczyn dodać zdjęcia w załączniku, więc daje link do imgura. Pozdrawiam.

https://imgur.com/a/MmrbGaN


RE: Pytanie dotyczące edytowania mapy - Adam.J - 19/10/2019 01:17 PM

Musiał byś wejść do ME i sprawdzić czy ta droga nie jest czasem wyłączona z ruchu AI lub czy nie jest to droga tylko jednokierunkowa (ale przy jednokierunkowej i tak powinien być tam jakiś ruch AI w jednym kierunku Smile)


RE: Pytanie dotyczące edytowania mapy - tyrexs - 19/10/2019 02:23 PM

(19/10/2019 01:17 PM)Adam.J napisał(a):  Musiał byś wejść do ME i sprawdzić czy ta droga nie jest czasem wyłączona z ruchu AI lub czy nie jest to droga tylko jednokierunkowa (ale przy jednokierunkowej i tak powinien być tam jakiś ruch AI w jednym kierunku Smile)

A jeżeli jest wyłączona to nie da się z tym nic zrobić tak? I czy chodzi o ME ten z konsoli czy jakiś osobny jako launcher na pc?


RE: Pytanie dotyczące edytowania mapy - Adam.J - 19/10/2019 04:05 PM

(19/10/2019 02:23 PM)tyrexs napisał(a):  
(19/10/2019 01:17 PM)Adam.J napisał(a):  Musiał byś wejść do ME i sprawdzić czy ta droga nie jest czasem wyłączona z ruchu AI lub czy nie jest to droga tylko jednokierunkowa (ale przy jednokierunkowej i tak powinien być tam jakiś ruch AI w jednym kierunku Smile)

A jeżeli jest wyłączona to nie da się z tym nic zrobić tak? I czy chodzi o ME ten z konsoli czy jakiś osobny jako launcher na pc?

Da się to zmienić poprzez edycje drogi w ME i tak chodzi o Map Edytor w konsoli gry.


RE: Pytanie dotyczące edytowania mapy - tyrexs - 19/10/2019 05:34 PM

(19/10/2019 04:05 PM)Adam.J napisał(a):  
(19/10/2019 02:23 PM)tyrexs napisał(a):  
(19/10/2019 01:17 PM)Adam.J napisał(a):  Musiał byś wejść do ME i sprawdzić czy ta droga nie jest czasem wyłączona z ruchu AI lub czy nie jest to droga tylko jednokierunkowa (ale przy jednokierunkowej i tak powinien być tam jakiś ruch AI w jednym kierunku Smile)

A jeżeli jest wyłączona to nie da się z tym nic zrobić tak? I czy chodzi o ME ten z konsoli czy jakiś osobny jako launcher na pc?

Da się to zmienić poprzez edycje drogi w ME i tak chodzi o Map Edytor w konsoli gry.

Mam black screena jak włączam map editor, czytałem ze trzeba usunąć mody żeby działał, ale sęk w tym ze są one mi potrzebne bo przecież mapa jest z modów xD


RE: Pytanie dotyczące edytowania mapy - Adam.J - 19/10/2019 05:47 PM

Pokaż game log zaraz po wyrzuceniu z gry.