eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mazur | Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Mazur | Transport (/thread-50613.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Mazur | Transport - Marmac - 20/10/2019 07:31 PM

Image




Image

Firma Mazur rozpoczęła działalność w 2013 roku i od początku istnienia firmy specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej oraz krajowej.
Firma nasza zajmuje się przewozem materiałów standardowych, specjalistycznych, odpadów oraz materiałów niebezpiecznych ADR.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na pełne zrozumienie potrzeb każdego Klienta.
Wiemy, że lata doświadczeń zdobywanych na drogach całej Europy jest gwarancją zrealizowania przez naszą firmę powierzonych zleceń w sposób bezpieczny i sprawny.
Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klientów i realizacja zleceń w sposób profesjonalny i terminowy. Zapewniamy usługę transportową na najwyższym poziomie.
Nasze usługi świadczymy na terenie całej Unii Europejskiej, głównie : Niemcy, Belgia, Holandia, Włochy, Austria, Francja, Hiszpanii, Luxemburg, Czechy i inne.


Image

Dysponujemy taborem 1 zestawu przystosowanego do przewozów międzynarodowych marki Renault serii T z naczepą typu firanka posiadająca uniwersalne zawieszenie pneumatyczne marki Krone.
Pojazd wyposażony jest w system monitoringu pojazdu GPS oraz posiadają zamknięcia celne oraz wyposażenie ADR.
Monitoring pojazdu odbywa się w czasie rzeczywistym wraz z możliwością komunikacji z kierowcą za pomocą komunikatora co znacznie podnosi bezpieczeństwo i możliwość kontroli nad pojazdem.
Posiadamy funkcję łączącą nadawcę towaru z pojazdem podczas procesu dostarczania towaru do odbiorcy.


- Renault Range T 460


Image

- Krone Mega Liner

Image


Image

Siedziba:
Mazur Sp. z o.o.
Balczewo 69
88 - 110 Inowrocław

Biuro:
ul. Magazynowa 92
88 – 100 Inowrocław

Tel. +48 52 703 24 67,
Fax.+ 48 52 496 79 75

biuro@mazur.com



RE: Mazur | Transport - patrykjanka17 - 20/10/2019 07:35 PM

Jest dobrze Smile


RE: Mazur | Transport - BorUwa - 20/10/2019 07:36 PM

Powodzonka ! Wink


RE: Mazur | Transport - DawidK - 20/10/2019 07:46 PM

Dość ciekawie to wygląda, ale te filtry na zdjęciach mi nie pasują :E


RE: Mazur | Transport - Ajgol3 - 20/10/2019 07:48 PM

Bardzo ładna i estetyczna prezentacja, powodzenia na rynku! Wink


RE: Mazur | Transport - Ziom - 20/10/2019 07:57 PM

Życzę powodzenia na rynku Wink.


RE: Mazur | Transport - rafaelcz82 - 20/10/2019 09:46 PM

W sumie spoko.
Ale czytając opis firmy, to że powstała w 2013 roku i taka różnorodna specjalizacja przewozów, spodziewałem się firmy z kilkoma zestawami, firankami, chłodniami a nawet jakąś cysterną. Sześć lat działalności powinno już w jakiś sposób pozwolić rozwinąć skrzydła.
No cóż, powodzenia i dłuższego pobytu na rynku VS.


RE: Mazur | Transport - Michal_Z_gno - 20/10/2019 11:19 PM

Prezentacja fajna i powodzenia na rynku.


Ps. Nie wiem czemu ale mam jakieś takie niezbyt skojarzenia z tablicami CIN że zaraz coś odwali na drodze czego nikt się nie spodziewa (a w Gnieźnie widuję się ich sporo) :E


RE: Mazur | Transport - Marmac - 21/10/2019 02:00 PM

Zaczynamy pierwsze wojaże po Europie.. c.d.n

Dziś, mogę wam powiedzieć tyle, że kieruje się na północne Niemcy. Ciekawe tereny moim zdaniem, warte zobaczenia. Czekajcie na więcej!


Image



RE: Mazur | Transport - PLAYER - 21/10/2019 02:15 PM

Piękna prezentacja i fotki.