eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Popsute odbicia ? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Sprawy Rozwiązane (/forum-448.html)
+---- Wątek: Popsute odbicia ? (/thread-50646.html)



Popsute odbicia ? - lcniko3 - 01/11/2019 02:27 PM

Witam prosze o pomoc.
Czym to jest spowodowane i jak to naprawić ?

Image

edit

znalazłem

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Popsute odbicia ? - MATAMET - 01/11/2019 02:50 PM

Jeżeli chodzi o te białe prześwity między drogą a ziemią to chyba autor mapy popsuł bo nie zastosował przejść i tak to teraz źle wygląda.


RE: Popsute odbicia ? - lcniko3 - 01/11/2019 03:01 PM

(01/11/2019 02:50 PM)MATAMET napisał(a):  Jeżeli chodzi o te białe prześwity między drogą a ziemią to chyba autor mapy popsuł bo nie zastosował przejść i tak to teraz źle wygląda.

Czyli ja Big Grin

Bardziej mi o to chodzi.

Image

To występuje z wszystkimi modelami ciężarówek i nawet na mapie europe.


RE: Popsute odbicia ? - Michal_Z_gno - 01/11/2019 03:55 PM

Podaj listę modów jakich używasz (głównie chodzi o te na oświetlenie itp.) oraz czy gra to oryginał ?
No i może też coś pomógł by cały log z gry a nie tylko wycinek z błędami.


RE: Popsute odbicia ? - Ajgol3 - 01/11/2019 04:49 PM

śmierdzi mi crackiem.


RE: Popsute odbicia ? - lcniko3 - 01/11/2019 05:07 PM

Proszę oryginał Big Grin
Image

Gra jest obecnie czysta (nie licząc mapy i dodatkowego miasta). Jednak problem ten występował już u mnie dosyć dawno nawet na zupełnie czystej grze.

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Popsute odbicia ? - Michal_Z_gno - 01/11/2019 06:31 PM

Aż tak nie musiałeś nic udowadniać a tym bardziej rwać kartki ze szkolnych zeszytów Big Grin

Na początek spróbuj odpalić grę w trybie DX11 i zobaczyć czy tam też jest taki problem.
Jak na DX11 będzie to sam to zrób reinstalację gry a na końcu jak nadal będzie tak samo to pokombinuj ze sterownikami (od karty graficznej itp.) oraz instalacji ręcznej bibliotek DirectX (są do pobrania na stronie Microsoftu).


RE: Popsute odbicia ? - PLAYER - 01/11/2019 06:38 PM

Zgodzę się z Administratorem. Ewentualnie może spróbój wyłaczyć niepotrzebne mody.


RE: Popsute odbicia ? - lcniko3 - 02/11/2019 09:02 AM

Panowie a w szczególności Administratorowi dziękuje. Problem rozwiazany. Zastosowałem się do wszystkich wymienionych zaleceń i pomogło. W szczególności reinstalacja z usunięciem folderu w My Dokument.

Pozdrawiam.


RE: Popsute odbicia ? - VresT - 02/11/2019 11:48 AM

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.
W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.