eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Zlecenia (/forum-393.html)
+---- Wątek: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY (/thread-50660.html)



Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - JACOB_14 - 04/11/2019 05:23 PM

Szukam kogoś kto by się podjąć zrobić PGE NARODOWY dla projektu mapy.


RE: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - Maacul - 04/11/2019 08:38 PM

Pytanie podstawowe - ile


RE: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - Ojciec Dyrektor - 05/11/2019 06:47 PM

(04/11/2019 08:38 PM)Maacul napisał(a):  Pytanie podstawowe - ile

Nie bądź kolego takim materialistą.


RE: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - GrakuPL - 05/11/2019 07:00 PM

XD

To może niech ktoś przedstawi dla jakiego projektu, jak szczegółowy miałby być model i z jakimi korzyściami może spotkać sie twórca?


RE: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - PLAYER - 05/11/2019 07:46 PM

Myślę że za free ktoś zrobi ale pokaż może jakieś zdjęcia z mapy. Napisz co konkretnie ma modelowac czy z boiskiem czy bez itd.


RE: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - JACOB_14 - 05/11/2019 08:16 PM

Ma to być model PGE Narodowego z boiskiem low-poly (byle było, nic specjalnego).

Model byłby wykonany dla projektu Poland-Detail-Adding Mod (PDA), a sam autor dostałby później po wykonaniu tego zlecenia propozycję dalszej współpracy z zespołem.

Wynagrodzenie byłoby raczej w świecie ETS2 - wpisanie w readme, wpisanie w opis modyfikacji w grze znajdujący się. Przy dalszej współpracy oferowalibyśmy pulę billboardów przy drogach (nowych najpewniej) których treściom zarządzałby autor (przy współpracy z deweloperami).


RE: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - JACOB_14 - 06/11/2019 04:06 PM

(05/11/2019 07:00 PM)GrakuPL napisał(a):  XD

To może niech ktoś przedstawi dla jakiego projektu, jak szczegółowy miałby być model i z jakimi korzyściami może spotkać sie twórca?

Zostały podane


RE: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - GrakuPL - 06/11/2019 11:43 PM

Widzę, widzę.

Analizowałem ten model bo myślałem o jego wymodelowaniu ale przekracza on troche moje możliwości wolnego czasu. :c

Image

Image

Dla chętnego, wzorowałbym się na tym: https://3dwarehouse.sketchup.com/model/539f112202a435f85033b0b0d53f17aa/Stadion-Narodowy?hl=pl

Może jakiś modelarz zrobi dobry uczynek. Smile


RE: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - Michal_Z_gno - 07/11/2019 01:12 AM

Pomógł bym ogarnąć ten model co podał GrakuPL no ale niestety również nie mam czasu (mam masę swoich modeli do mapki do zrobienia i nie jestem wydolny obciążać się dodatkowymi pracami) ale w sumie jest wtyczka sketchupa do blendera więc może sam spróbuj to jakoś wyeksportować do gry (obejrzyj jakieś poradniki na YT itp. a jak czegoś konkretnie nie będziesz wiedział to zawsze można dopytać tu na forum).
Zawsze to będzie jakaś nowa umiejętność nabyta co pewnie w PDA się bardzo przyda bo z tego co wiem to z tym trochę u was ciężki temat Tongue


RE: Zlecenie na zrobienie PGE NARODWY - GrakuPL - 07/11/2019 09:19 AM

Mi ta wtyczka nie chciała zadziałać, konwertowałem model z skp na obj za pomocą programu Sketch Up i odpaliłem w blenderze. Wink