eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ponowne pobieranie ETS2 ze steam w dniu wczorajszym - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Ponowne pobieranie ETS2 ze steam w dniu wczorajszym (/thread-50698.html)



Ponowne pobieranie ETS2 ze steam w dniu wczorajszym - rafaelcz82 - 13/11/2019 05:43 PM

Hej, czy tylko ja miałem problem, czy to był jakiś błąd po stronie steam? Wczoraj do południa pograłem trochę w ETS2 i wszystko było ok.
Późnym wieczorem, jakoś ok. 22 chciałem jeszcze pyknąć z tysiąc km firmowym zestawem w kierunku celu, ale ku mojemu zdziwieniu, steam zamiast możliwości uruchomienia gry wyświetlił kafelek zobowiązujący do ponownego pobrania i instalacji gry.
Jakaś paczka się nawet pobrała, coś ok. 450MB. W każdym razie etsa udało się po tym uruchomić i nawet nie straciłem zapisu z rozgrywki.
Ale problem sam w sobie ciekawy i dlatego pytam, czy to był tylko jednostkowy przypadek, czy większy błąd platformy steam.


RE: Ponowne pobieranie ETS2 ze steam w dniu wczorajszym - michalz - 13/11/2019 06:01 PM

Nie wiem o ktorej godzine to miales, wczoraj dlubalem dlugo w nocy przy aucie i jakos tego nie zauwazylem. Gra chodzila bez problémů. Testowalem rozne módy, wlaczalem já i wylaczalem kilkanascie rázy Smile