eTrucks.pl • Od 14 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
PR - Strona internetowa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 14 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: PR - Strona internetowa (/thread-50747.html)

Strony: 1 2


PR - Strona internetowa - Michaleczeq - 24/11/2019 09:39 PM

Witajcie.

Jak pisałem już jakiś czas temu, trwały prace nad utworzeniem strony www projektu. Z dniem dzisiejszym chcielibyśmy ją w końcu oddać, byście i wy mogli z niej korzystać.
Nie jest to co prawda forum, gdzie moglibyście pisać i zakładać tematy, lecz najzwyklejsza strona na której bez zbędnego przeszukiwania internetu możecie odnaleźć to co najważniejsze. Rolę forum dyskusyjnego ciągle będą spełniać obecne fora na których jesteśmy dostępni.
Stworzenie witryny opartej na forum dyskusyjnym nie miało w naszym przypadku sensu, ponieważ przy ruchu jaki generujemy w tematach, strona świeciłaby pustkami. Aby jednak zapełnić tą lukę, dla osób chętnych udostępniliśmy nasz serwer Discord. Powinien on w zupełności wystarczyć do kontaktu z nami i do zgłaszania błędów poza forami.

Przechodząc do strony.
Jest ona skonstruowana tak, jak ma to miejsce z oficjalnymi witrynami np. ETS2/ATS. Prosta strona z najważniejszymi informacjami, z dodatkowym podziałem na osobne podstrony dla poszczególnych wersji moda.
Na każdej z takich podstron będziecie mogli znaleźć wszystkie informacje o zmianach, galerie zdjęć, wymagane paczki/DLC itd.
Prócz podstawowej funkcji jaką spełniają, czyli miejsca gdzie będziemy udostępniać linki, będziecie mogli też znaleźć tu interaktywną listę z kolejnością ułożenia paczek. Mamy nadzieję, że uchroni to nas od niekończącej się fali pytań typu "skąd pobrać te fixy" itd.
Co więcej, osoby które po wejściu nie zamkną okienka informującego o możliwości otrzymywania powiadomień i zgodzą się na ich odbieranie, będą od nas otrzymywali informacje o wyjściu nowszych wersji mapy. W przypadku zablokowania, zawsze będą mogli skorzystać z linku dostępnego w stopce.

Nie ma się tu tak naprawdę co rozpisywać, ponieważ każdy kto jest zainteresowany może sobie samemu sprawdzić całą stronę.

Jeżeli znajdziecie jakieś błędy związane ze stroną piszcie śmiało. Jest to jednak moja pierwsza w pełni samemu zaprojektowana witryna, stąd też może ona posiadać wiele niedociągnięć.

P.S.
Jeszcze nie wszystkie wersje mapy zostały dodane. Zostanie to uzupełnione później.
Jeżeli chcecie by lista z kolejnością była obszerniejsza, to dzielcie się waszą kolejnością z innymi modami w temacie "PR - Modyfikacje współgrające z PR"

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: PR - Strona internetowa - Bozo - 24/11/2019 09:53 PM

Błędna nazwa mapmakera - jest DIESIARE a powinno być "DIESIRAE" Wink.

P.s. Fajna strona. Wszystko "pod ręką" Ok.


RE: PR - Strona internetowa - MATAMET - 24/11/2019 09:58 PM

Dobra robota chłopaki Smile


RE: PR - Strona internetowa - DawidK - 24/11/2019 10:02 PM

Fajna strona, a szczególnie dział z kolejnością :E


RE: PR - Strona internetowa - Michal_Z_gno - 24/11/2019 10:13 PM

Strona ładna wizualnie i czytelna (wszystko jest dobrze widoczne, łatwe do znalezienia i nie ma przeładowania informacji) i jedyne co można by przy okazji dopracować "MEDIA" a konkretniej dodać opcję aby fotki po kliknięciu się powiększały na stronie a nie otwierał link z fotką (bo takie otwieranie fotek w nowej karcie jest trochę mało wygodne).
Image


RE: PR - Strona internetowa - Michaleczeq - 24/11/2019 10:15 PM

Wiem. Próbowałem nawet coś znaleźć ale były problemy więc na razie zostawiłem w takiej formie. Pewnie jak będę miał więcej chęci i sił to przysiądę i postaram się znaleźć coś co będzie pasować a przede wszystkim działać.


RE: PR - Strona internetowa - Adam.J - 24/11/2019 10:53 PM

Fajnie się prezentuje i fajnie wszystko poukładane.


RE: PR - Strona internetowa - PLAYER - 25/11/2019 05:13 AM

Super stronka Big Grin


RE: PR - Strona internetowa - Galaxy - 25/11/2019 11:40 AM

Stronka ładnie i przejrzyście zrobiona, podoba mi się. Tak w ogóle to pora zaktualizować ProModsa i pobrać Polanda, bo przydałyby się nowe tereny Big Grin


RE: PR - Strona internetowa - Kaktusik585 - 25/11/2019 04:47 PM

Strona bardzo ładna i schludna każdy się w niej odnajdzie