eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Drogi poza mapą - Roextended 2.2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Drogi poza mapą - Roextended 2.2 (/thread-50803.html)



Drogi poza mapą - Roextended 2.2 - Simon2000 - 12/12/2019 10:11 PM

Witam.
Używałem szukajki ale nie znalazłem.
Po wrzuceniu modu jak w temacie zrobił mi się bałagan na mapie - drogi wylazły poza kontynent. Obawiam się, że podczas grania będzie mi wywalało błąd.

Downgrade do wersji 1.35, wszystkie DLC z wyjątkiem najnowszego (Road to the Black Sea)

Wrzucam obrazki z kolejnością modów, może mam coś nie tak, może czegoś brakuje?
Dodam, że wrzucając mapę Rosji, miałem pdoobny problem, drogi również wyszły poza kontynent..

Image

Image

Image


RE: Drogi poza mapą - Roextended 2.2 - Adam.J - 12/12/2019 11:09 PM

Może masz zły def wygenerowany z PM


RE: Drogi poza mapą - Roextended 2.2 - Michal_Z_gno - 13/12/2019 12:07 AM

Podczas grania raczej Ci nic nie wywali z gry ponieważ to tylko podkład mapki w notatniku się przesunął i nic poza tym (czyli oprócz aspektu wizualnego mody działają normalnie) Tongue
Co do samego błędu to tak jak napisał Adam albo coś jest z którymś defem nie tak lub coś kolejność, że masz ustawioną (jak powinno być to dokładnie nie powiem bo nie używam tych map).


RE: Drogi poza mapą - Roextended 2.2 - Bozo - 13/12/2019 02:58 PM

Simon2000 - Masz zły zoom od Arayas-a. Ściągnij i aktywuj Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., daj go na sama górę w MM i powinno być dobrze Smile.


RE: Drogi poza mapą - Roextended 2.2 - Simon2000 - 13/12/2019 08:06 PM

(13/12/2019 02:58 PM)Bozo napisał(a):  Simon2000 - Masz zły zoom od Arayas-a.[...]
Bardzo dziękuję za pomoc. Rzeczywiście była to kwestia zoomu, teb podlinkowany przez Ciebie pomógł. Pomógł do tego stopnia, że wrzuciłem RusMap i drogi także są na kontynencie Smile
Nie pozostaje nic innego jak przejąć jakieś intratne zlecenie i w drogę, odkrywać nowe tereny!
Normalnie, jak bym miał nową grę Smile
Pozdrawiam!