eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] DLC IBERIA - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: [ETS2] DLC IBERIA (/thread-50836.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


[ETS2] DLC IBERIA - jarson - 19/12/2019 06:26 PM

Iberia potwierdzona jako następne dlc do ETS2 w trwającym właśnie świątecznym streamie (Idaho dla ATS)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Iberia dlc - Michal_Z_gno - 19/12/2019 06:35 PM

Pozwoliłem sobie dodać fotki z owego DLC do pierwszego posta aby było nad czym debatować Tongue

A i warto dodać, że nieoficjalna data premiery to 3 Grudnia 2020 roku Tongue


RE: [ETS2] DLC IBERIA - Tedy - 19/12/2019 08:04 PM

Ładnie, ładnie ale w tą datę to nie wierzę, bo SCS z nudów by się zanudził na śmierćTongue


RE: [ETS2] DLC IBERIA - Kaktusik585 - 19/12/2019 09:31 PM

czy ja wiem może chcą przytrzymać graczy w niecierpliwość a w tym czasie by tworzyli coś jeszcze


RE: [ETS2] DLC IBERIA - Karol81 - 19/12/2019 10:09 PM

Podobno miała być Hiszpania z kolejnego DLC


RE: [ETS2] DLC IBERIA - RadolSzczecin - 20/12/2019 01:05 AM

(19/12/2019 10:09 PM)Karol81 napisał(a):  Podobno miała być Hiszpania z kolejnego DLC

Sprawdź w Goggle co to jest i z czego składa się Półwysep Iberyjski (Pirenejski)
Z internetu też trzeba umieć korzystać.

(19/12/2019 08:04 PM)Old Ted napisał(a):  Ładnie, ładnie ale w tą datę to nie wierzę, bo SCS z nudów by się zanudził na śmierćTongue

Ja akurat wierzę, bo gracze dadzą im spokój a przyszy rok to prawdopodobnie też prace nad poprawkami starszych dlc i pewnie setek innych rzeczy.
Podając lub wypuszczając plotkę o prawdopodobnym terminie po prostu niwelują wszelkie pytania w stylu "jakie dlc?" i "kiedy?"
Według mnie bardzo mądre posunięcie, aczkolwiek to tylko plotka - jednak może to taka 'kontrolowana plotka' Tongue

Mają cały rok na prace (a jak widać po zdjęciach one juz się na dobre zaczeły) a gracze wiedzą czego się spodziewać i m/w w jakim terminie.
Jak to mówią: "słusznie i naukowo" Smile


RE: [ETS2] DLC IBERIA - Michal_Z_gno - 20/12/2019 01:37 AM

Data jest akurat bardzo realnie podana bo np. DLC Bałtycki Szlak wyszło 29.11.2018 a pierwsza oficjalna sugestia DLC Droga do morza Czarnego jakoś w marcu 2019 (ten filmik z koniem i wozem) a premiera była w grudniu tego roku czyli generalnie jeśli prace będą trwały podobny czas to łatwo obliczyć, że wyjdzie to tylko około 3,5 miesiąca dłużej tej oficjalnej pracy gdzie każdy już o wie co to będzie (bo prace oraz planowanie zaczęły się sporo wcześniej bo nie robią tego na hura i za pewne podejrzewam, że już są w Pradze pierwsze przygotowania i plany na następne tereny po Iberii) Tongue
Więc ogólnie termin jest całkowicie PRAWDOPODOBNY bo to normalne tempo SCS w tworzeniu DLC i nie ma jak na moje co tu dorabiać teorii spiskowych.



Ps. A i fotkami łatwo idzie przekłamać obraz bo to co jest w kadrze może być zrobione ale np. "metr" dalej mogą być dziury i puste miejsca więc nie ma co oceniać zaawansowania prac na tak wczesnym etapie Tongue


RE: [ETS2] DLC IBERIA - rafaelcz82 - 20/12/2019 08:52 AM

Widząc, jak się przykładają w scs do jakości kolejnych dlc śmiem twierdzić, że czas najwyższy na wypust ets3, a nie pudrowanie starej platformy. Przecież te nowe tereny nijak się mają do obszarów going east, czy całej tej pierwotnej mapy z podstawy. Jakiś tam lifting Niemiec, choć poprawia wizualnie obszary, to jednak nie jest to samo, co zbudowany od podstaw fragment mapy. Zwłaszcza, że na potrzeby edytora pojawiła się masa nowych modeli i możliwości twórczych.


RE: [ETS2] DLC IBERIA - Tedy - 20/12/2019 11:31 AM

W całości się z Tobą zgadzam rafaelcz82 ale chyba nowe ETS 3 to ich na razie przerosło. Wolą dodawać nowe tereny w formie DLC niż zrobić nową wersję gry. Po nowych terenach widać jak zmieniła się gra i modele. Lekki lifting Niemiec nic nie daje, a gdzie pozostałe tereny z podstawki, gdzie Polska razem z DLC. Pewnie nigdy nie doczekamy się na tych terenach tego co nam dało SCS w najnowszych DLC.


RE: [ETS2] DLC IBERIA - Adam.J - 20/12/2019 01:30 PM

Jak by miało wyjść ETS 3 to na pewno musieli by zmienić skale z 1:19 na np.1:8 bo inaczej nie było by sensu odgrzewać zimnego kotleta.