eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Matwex Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Matwex Transport (/thread-50877.html)

Strony: 1 2


Matwex Transport - scaniadriverv8 - 30/12/2019 01:38 PM

Image


Image


Nasza działalność powstała 4 Września 2019 roku. Początkowo działaliśmy głównie w naszym kraju, ale wraz z rozwojem zaczęliśmy oferować usługi przewozowe na południu Europy oferując transport na terenie: Bułgarii, Grecji, Rumunii, Węgier, Włoch specjalizując się w transporcie chłodniczym - wymagającym kontrolowanej temperatury. W przypadku żywności wszystkie działania firmy, zgodne są ze standardami HACCP.
Dla potwierdzenia najwyższej jakości usługi, naszym Klientom, po zrealizowaniu usługi przedstawiane są dokumenty potwierdzające właściwą temperaturę towaru w trakcie jego załadunku, przewozu oraz rozładunku.
W ramach transportu chłodniczego oferujemy również przewóz ładunków ADR.


Image


Mamy świadomość że naszą wizytówką na drodze są samochody, dlatego przykładamy szczególną wagę do sprawności oraz prezencji naszego składu.
Do dyspozycji jak na tę chwilę pozostawiamy Państwu ciągnik siodłowy marki Scania sprzężony z naczepą typu chłodnia marki Schmitz SKO24. Samochód poddawany jest regularnym badaniom, kontrolom oraz przeglądom – pozwala to na spokojny sen kierowcy, komfortową jazdę oraz zminimalizowanie ryzyka opóźnień w dostawie powierzonych nam towarów


Scania R420 2011r [785 000km] + Schmitz Cargobull SKO24 2013r

Image

Image



RE: Matwex Transport - michalz - 30/12/2019 01:43 PM

Powodzenia na rynku Wink


RE: Matwex Transport - PLAYER - 30/12/2019 01:53 PM

Fajne zestawy. Osobiście wolę scanie RJL niż next gen by SCS


RE: Matwex Transport - BorUwa - 31/12/2019 04:30 PM

fajny zestawik, powodzonka ! Wink


RE: Matwex Transport - Johny Trucker - 31/12/2019 07:54 PM

Pamiętam jak za kawalera, zawsze mówił, że transport się nie opłaca. Teraz pan na swoim siedzi Big Grin Powodzenia mordeczko w tym transporcie!


RE: Matwex Transport - Ajgol3 - 02/01/2020 12:34 AM

Powodzenia! Big Grin


RE: Matwex Transport - Ziom - 02/01/2020 01:30 PM

Ładny zestaw i życzę powodzenia również Wink


RE: Matwex Transport - DawidK - 03/01/2020 12:43 PM

Bardzo fajnie to wygląda Big Grin Czekam na więcej :E


RE: Matwex Transport - WeiserPL - 03/01/2020 03:31 PM

Nooo wreszcie się przedstawił Big Grin Powodzenia!


RE: Matwex Transport - scaniadriverv8 - 09/02/2020 02:24 PM

Witajcie! Trochę tutaj cisza, która spowodowana jest brakiem czasu na grę. Jednak dzisiaj przychodzę do was z porcją fotek z pierwszej trasy na Włochy. Załadunek miałem w firmie Hilton Foods w Tychach gdzie ładowałem 22 tony pakowanego mięsa i z tym leciałem do magazynu sieci włoskich sklepów Unicoop w miejscowości Tireno niedaleko Rzymu. Przed wyjazdem zalałem kotły do pełna a potem już pełna moc w kierunku rozładunku. Po drodze oczywiście przymusowe pauzy itd. Trasa była bardzo spokojna, drogi nasilone ruchem drogowym ale dało się przeżyć. Była to też pierwsza trasa we własnej firmie i własnym autem więc uśmiech na twarzy,dobra muzyka i kilometry leciały jak po maśle. Jak narazie jestem bardzo zadowolony Scanią, mocy ma dużo i żadna górka nie jest jej straszna. Pomimo już wielu kilometrów wygląda świetnie a i plany w głowie już są jak by tu ją jeszcze upiększyć. Jak narazie trzeba zająć się jazdą aby zwróciło się troszkę pieniążków. Jeśli znajdę więcej czasu postaram się o obszerniejszą relację. A teraz zapraszam do zdjęć! Miłego tygodnia! Cool

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image