eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic (/thread-50901.html)

Strony: 1 2


Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Marcin D - 02/01/2020 08:47 PM

Jak w temacie.
Najnowsza wersja gry.

Gamelog:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Foty zainstalowanych modów
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Modów na mapy brak a wyrzuca mimo odinstalowania zimy od grimesa.
Wyrzucało na starym save i wyrzuca na nowym. Wcześniej tego nie miałem -dopiero po tej najnowszej aktualizacji tak wywala.


RE: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Adriano1151 - 02/01/2020 08:51 PM

masz problem z modem od swiateł


RE: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Marcin D - 02/01/2020 08:53 PM

tzn o który mod chodzi-ten na helle czy boreman??


RE: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Przedsiębiorca. - 02/01/2020 09:06 PM

A to nie jest tak, że trzeba mieć oryginalną grę a nie pirata? Smile


RE: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Marcin D - 02/01/2020 09:08 PM

A to nie jest tak ze mam oryginał?? pomyśl troche tani prowodyrze co piszesz.... czy pirata da sie na steam zarejestrować i dokupowac do niego DLC?? no chyba nie...


RE: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Przedsiębiorca. - 02/01/2020 09:10 PM

(02/01/2020 09:08 PM)Marcin D napisał(a):  A to nie jest tak ze mam oryginał?? pomyśl troche tani prowodyrze co piszesz.... czy pirata da sie na steam zarejestrować i dokupowac do niego DLC?? no chyba nie...

Prowodyra to w domu szukaj. Wink Takie błędy na ori grze nie wyskakują. Smile


RE: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Adriano1151 - 02/01/2020 09:17 PM

(02/01/2020 09:10 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  
(02/01/2020 09:08 PM)Marcin D napisał(a):  A to nie jest tak ze mam oryginał?? pomyśl troche tani prowodyrze co piszesz.... czy pirata da sie na steam zarejestrować i dokupowac do niego DLC?? no chyba nie...

Prowodyra to w domu szukaj. Wink Takie błędy na ori grze nie wyskakują. Smile

Wyskakują bo miałem te same jak miałem jeden mod od świateł


RE: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Marcin D - 02/01/2020 09:18 PM

(02/01/2020 09:10 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  
(02/01/2020 09:08 PM)Marcin D napisał(a):  A to nie jest tak ze mam oryginał?? pomyśl troche tani prowodyrze co piszesz.... czy pirata da sie na steam zarejestrować i dokupowac do niego DLC?? no chyba nie...

Prowodyra to w domu szukaj. Wink Takie błędy na ori grze nie wyskakują. Smile
Nie mądrz sie. Wcześniej nie miałem tych błędów( czytaj uważnie opis problemu).
Gra jest w pełni oryginalna pobrana ze steam tak jak wszystkie DLC.... Szukać prowodyra nie musze bo od tego na forum mamy ciebie czyli kiepskiego trolla. Nie masz żadnej porady to odpuść sobie pisanie i śmiecenie w tym wątku....

Adriano pamiętasz może jaki to mógł być mod?? pytam bo wywaliłęm wszystkie i gra zawiesza sie i wywala dalej w dokładnie tym samym miejscu.....


RE: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Adriano1151 - 02/01/2020 09:42 PM

Kurde ja miałem dokładnie tak samo jak ty ale ja to miałem przez mod od świateł ale widzę że ty tego moda nie masz


RE: Wyrzuca gre na terenie skandynawii i dlc baltic - Marcin D - 02/01/2020 09:46 PM

No zobaczymy czy reinstal coś dał.