eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
W tandemie (z żoną) witam wszystkich forumowiczów ;) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: W tandemie (z żoną) witam wszystkich forumowiczów ;) (/thread-50973.html)



W tandemie (z żoną) witam wszystkich forumowiczów ;) - arka.noego - 14/01/2020 09:11 AM

Cześć Wszystkim,

Po obejrzeniu "Historia projektu Poland Rebuilding - Oczami Graka" zdecydowałem się zasilić Wasz szereg na eTruck. Kiedyś grałem w ets1 potem była długa przerwa bo dzieci się rodziły i takie tam perypetie ale życie się stabilizuje. W między czasie wszedł Flight Simulator z B737, który został ograny od A-Z. Teraz powróciłem do ets. Żona czasem ze mną jeździ lub za mnie więc jest elegancko. Narazie gram(y) w offline, może za jakiś czas przejdziemy na WOT.

Pozdrowienia Wink


RE: W tandemie (z żoną) witam wszystkich forumowiczów ;) - Daras94 - 14/01/2020 10:42 AM

Witamy w naszych skromnych progach i życzymy miłego pobytu na forum Smile


RE: W tandemie (z żoną) witam wszystkich forumowiczów ;) - Michal_Z_gno - 14/01/2020 01:38 PM

Witamy serdecznie na naszym forum.


RE: W tandemie (z żoną) witam wszystkich forumowiczów ;) - PLAYER - 14/01/2020 03:56 PM

Witamy.. Big Grin


RE: W tandemie (z żoną) witam wszystkich forumowiczów ;) - Bozo - 14/01/2020 03:58 PM

Witam Was Smile


RE: W tandemie (z żoną) witam wszystkich forumowiczów ;) - michalz - 14/01/2020 05:47 PM

Witam na forum Smile