eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Czy można przenieść tekstury z 1 moda do innego - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Czy można przenieść tekstury z 1 moda do innego (/thread-50999.html)



Czy można przenieść tekstury z 1 moda do innego - raventes - 18/01/2020 09:40 PM

Witam

Mam do Was takie oto pytanko. Czy można przenieść tekstury ( konkretnie chodzi mi o tekstury nieba ) z 1 moda do 2. Chciałbym niejako połączyć 2 mody ale nie wiem czy to zadziała. Prosiłbym o odpowiedź.


RE: Czy można przenieść tekstury z 1 moda do innego - Michal_Z_gno - 18/01/2020 09:45 PM

Pewnie, że się da zrobić takie połączenie ale nie powiem (bo nie bawiłem się modami pogodowymi) czy nie będzie trzeba jeszcze coś w definicjach dodatkowo pogrzebać aby to zadziałało.


RE: Czy można przenieść tekstury z 1 moda do innego - Drax. - 18/01/2020 09:47 PM

Jest to możliwe ale trzeba to jeszcze odpowiednio skonfigurować.


RE: Czy można przenieść tekstury z 1 moda do innego - raventes - 19/01/2020 07:10 AM

Dziękuje Wam za odpowiedzi. Skoro jednak trzeba będzie jeszcze coś robić poza kopiuj - wklej, to niestety nie jest to zadanie dla mnie, bo się na tym kompletnie nie znam Smile

Mam jeszcze 1 pytanie odnośnie przenoszenia tekstur pomiędzy modami. Czy chcąc przenieść całą roślinność trzeba wykonać te same kroki, co w przypadku tekstur nieba?


RE: Czy można przenieść tekstury z 1 moda do innego - Michal_Z_gno - 19/01/2020 11:48 AM

Jeśli jest to mod podmieniający wyłącznie tekstury i modele standardowej roślinności (nie zawiera jakiś dodatkowych definicji co raczej nie powinno występować) to możesz śmiało zrobić podmianę.


PS. Tylko pamiętaj aby zrobić kopię zapasową obu modów jakby coś poszło nie tak Tongue


RE: Czy można przenieść tekstury z 1 moda do innego - raventes - 19/01/2020 01:13 PM

Ok, dzięki za odpowiedź Smile