eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Moje wojaże w M.D.M Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Moje wojaże w M.D.M Trans (/thread-51039.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Gabarytowe wojaże w M.D.M - Tedy - 30/03/2020 03:55 PM

Ciekawa fotorelacja - zarówno opis jak i fotkiSmile


RE: Gabarytowe wojaże w M.D.M - Przedsiębiorca. - 30/03/2020 04:02 PM

Podoba mi się. Zapowiada się mega ciekawie. Big Grin


RE: Gabarytowe wojaże w M.D.M - Emkowski - 30/03/2020 11:14 PM

Tak jak myślałem dostałem telefon o powrocie na pusto. Koło 18 doleciałem do Wro, dostałem pozwolenie wziąść auto pod dom. Ojciec się spisał, kołpaki schły od południa i zaraz po moim powrocie mieliśmy szybką akcję przy piwku. Po drodze naroiło mi się w głowie, że jeśli MAN idzie na sprzedaż możemy przełożyć szerokiego kapcia do mnie, ale po rozmowie z szeryfem mój pomysł został rozwiany. Felgi w MANie mają ET120, a Scania potrzebuje ET135, także będę musiał poczekać jeszczę trochę na szerokiego laczka. Do tego padł pomysł na pomalowanie piast, ale głowimy się z ojcem nad kolorem, nie możemy wybrać między czerwonym, a czarnym połyskiem. Jakieś pomysły? Bo nie zapowiada się na to, że jutro coś załaduje.

Image

Image



RE: Moje wojaże w M.D.M Trans - Emkowski - 07/07/2020 09:01 PM

Witam!

Dawno mnie tu nie było, ostatecznie wróciłem na stare śmieci. W firmie trochę się pozmieniało mianowicie doszły dwa kipry ciągane przez używanego Dafa i Scanię zakupione w Holandii. Na początek dostałem Dafa za kierowcę, który poszedł na urlop. Dzisiaj szybki strzał z Wir koło Świdnicy do Penig koło Chemnitz z eko groszkiem do piecy na fabrykę paneli podłogowych. Aktualnie stoję już miejscu i kręcę 9tke pod firmą. Jutro rano kiper, a dalej chyba będę ładował glinkę do kafli między Dreznem, a Meissen. Czy wrócę na platformy to się dopiero okaże.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Piona!



RE: Moje wojaże w M.D.M Trans - PLAYER - 07/07/2020 10:00 PM

Ładnie 10/10.


RE: Moje wojaże w M.D.M Trans - Tedy - 08/07/2020 07:38 AM

Da się obejrzeć i poczytaćTongue Na poważnie to jest dobrze9w0yi0


RE: Moje wojaże w M.D.M Trans - myszaty - 08/07/2020 10:12 AM

Niezłe Dafisko Big Grin


RE: Moje wojaże w M.D.M Trans - Ziom - 08/07/2020 10:57 AM

Piękne foty a Dafik ładny Smile


RE: Moje wojaże w M.D.M Trans - Emkowski - 03/05/2021 09:24 PM

Witam

Mały powrót na stare śmieci, o 22 wystartowałem do Gdańskiego portu standardowo ze Świdnicy. Zobaczymy jak długo tutaj zostanę.

Image

Image

Image

Image


Image

Image

Elo



RE: Moje wojaże w M.D.M Trans - VoreZ - 04/05/2021 06:32 AM

fajna fotorelacyjka ;D