eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Tosanka Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Tosanka Transport (/thread-51081.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Tosanka Transport - michalz - 01/03/2020 07:09 PM

Pikne zdjęcia Wink + za szalik Kolejorza Tongue


RE: Tosanka Transport - Michal_Z_gno - 02/03/2020 01:18 AM

Fotki ładne i nie ma o się tu nawet doczepić.


RE: Tosanka Transport - Iśmik - 02/03/2020 09:19 AM

Fotki całkiem okej, ale ta Kronka to tylko do śmietnika się nadaje. SCSowa jest już dużo lepsza od tej.


RE: Tosanka Transport - Olexon - 02/03/2020 06:26 PM

Elo elo 3 2 0
Pracowita sobota o której wcześniej wspominałem była związana z zakładaniem klimy postowej i trąb do nowego nabytku w firmie: używanej Scanii R440. Spięta jest z chłodnią Kogel Maxx. Kronki powoli zostają wyprzedawane a na ich miejsce wejdą między innymi te Kogelki, które pochodzą z wyprzedaży jakieś dużej spedycji, która wymienia tabor.
Pozdro!

Image



RE: Tosanka Transport - JackTruck - 02/03/2020 09:48 PM

Scania daje mega klimat ! Smile będę wyczekiwał dobrej relacji z jej udziałem , pozdro Big Grin .


RE: Tosanka Transport - Olexon - 05/03/2020 05:01 PM

Witajcie!



Zapraszam na relacje z moich kolejnych poczyniań ze Szwedzką królową transportu. Większość fotek z powrotu
do naszego nowoczesnego kompleksu warsztatowo magazynowego czyli na baze do podsuwalskiego Krzyżewa Smile
Na powrót trafiło się 17 ton pomarańczy. Pierwszą zrzutke miałem we Wrocławiu, drugą w Lidlu w Suwałkach.
Trasa liczyła sobie prawie 1.5 tys. kilometrów zaczynając z malownicznego Aleksandropolis położonego w
Grecji. Już niedługo więcej info o naszej nowej współpracy, ponieważ do zestawu z naczepę podkontenerową
został zatrudiony nowy pracownik. Jak wiecie lub nie, nie jeździmy pod żadną spedycją i szef osobiście
organizuję nam zlecenia. Szef zajmuję się tylko naczepami z chłodniami a nowy pracownik narazie tylko jednym
zestawem. Teraz żeby to się opłacało musi on obsługiwać więcej niż jeden zestaw. Mamy w planach powiększyć flote
składów z naczepami pokdontenerowymi, do tego czasu będą u nas pojawiać się prywatne osoby w własnymi ciągnikami i
naczepami, my będziemy tylko organizować im zlecenia. Przynajmniej tak mi to tłumaczył szef. Ja się na tych
wszystkich transportwoych zawiłościach to się nie znam :E . Tymczsem delektujcie się fotkami z egzotycznego
południa Europy a ja odpalam 4-godzinny maraton z deszczowym GP Malezji 2013, ponieważ jestem już w domu i mam
wolne do poniedziałku.
Pozdrówki!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ImageImage
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Tosanka Transport - SmUrFM4 - 05/03/2020 06:00 PM

Klimaty jak w etsie 1


RE: Tosanka Transport - Tedy - 05/03/2020 06:13 PM

Fajna fotorelacja z opisem a niektóre fotki aż urzekająBig Grin


RE: Tosanka Transport - michalz - 05/03/2020 06:18 PM

Jest co podziwiac jak i poczytac Smile 10/10


RE: Tosanka Transport - Olexon - 06/03/2020 11:01 PM

Witam,
Obiecane rozwinięcie tematu naszej nowej współpracy, otóz dołącza do nas Pan Aleksander ze swoim ciągnikiem siodłowym znanej, lubianej i szanowanej w Polsce marki Renault. Jest to model Premium z silnikiem o mocy 460KM o oznaczeniu DXi. Dołącza on do naszej Tosankowej rodziny. Liczymy na owocną współprace a Olkowi życzymy wilelu
kilometrów z nami.


Image