eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. (/thread-51091.html)

Strony: 1 2 3 4


Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - Michal_Z_gno - 04/02/2020 06:50 PM

Dziś na blogu SCS pojawił się ciekawy wpis a dokładniej trochę o info patchu 1.37.

Więc jak informuje SCS oprócz usprawnień dźwiękowych i graficznych zapowiadanych na streamach czekają nas w najbliższych aktualizacjach kolejne przebudowy starszych terenów mapki.
W patchu 1.37 pojawią się przebudowane miasta Metz, Reims, Strasburg i Dijon:

Image
Image

Image
Image

Image
Image

Image
Image

Czyli ogólnie w 1.37 stara część Francji stanie się wreszcie spójna z resztą tego kraju.

Cały wpis na blogu SCS:
https://blog.scssoft.com/2020/02/ets2-137-rework-of-french-cities.html



RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - jarson - 04/02/2020 06:56 PM

Monachium przebudować, a nie jakieś Metz, nikt tamtędy nie jeździ Big Grin Berlin jeszcze raz, bo to jest kpina, co zostawili. Z Hamburgiem jakoś się dało.


RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - Daras94 - 04/02/2020 09:32 PM

Czy ja wiem czy coś się zmieniło .. Big Grin


RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - Chudy202 - 04/02/2020 09:40 PM

Miasta miastami ale ja czekam na dźwięki Wink

Zwłaszcza jeżeli chodzi o dafa xf 105 i magnumke może i środowiskowe jakoś miło zaskoczą, może bardziej opony na asfalcie będzie słychać Smile


RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - Michal_Z_gno - 04/02/2020 09:46 PM

jarson to fakt południe Niemiec przydałoby się w końcu zrobić bo tak jakby trochę ostatnio z tą przebudową Niemiec coś delikatnie przystanęło ale pewnie kwestia czasu i też to będzie zrobione.


RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - abuk - 04/02/2020 10:05 PM

Bardzo kibicuję SCS-owi, bo się chłopaki zaczęli bardzo starać. Jak wyszło DLC Skandynawia przestałem się interesować tematami ETS2 i teraz wróciłem do tego. Na przestrzeni lat widać jak ETS się rozrósł i rozwinął. Smile


RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - adamix - 04/02/2020 10:30 PM

O ile dobrze pamiętam, to ta "stara" część Francji była już przebudowywana przed wyjściem francuskiego DLC (podobnie jak północną Italię odświeżono przed wyjściem włoskiego DLC). Szkoda, bo bardziej naturalnym krokiem byłaby przebudowa terenów pierwotnych, czyli np. kontynuacja przebudowy Niemiec, Benelux czy Wielkiej Brytanii. SCS trzeba oddać jednak, że cały czas pracuje nad produktem, a gracze za darmo dostają kolejne aktualizacje tyle lat po premierze.


RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - Michal_Z_gno - 04/02/2020 11:08 PM

adamix w przypadku Francji były poprawiane tylko drogi i autostrady ale miasta nie były praktycznie ruszane natomiast z Włochami masz rację bo tam przebudowali cały kraj pod DLC.


RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - PLAYER - 05/02/2020 06:01 PM

(04/02/2020 09:40 PM)Chudy202 napisał(a):  Miasta miastami ale ja czekam na dźwięki Wink

Zwłaszcza jeżeli chodzi o dafa xf 105 i magnumke może i środowiskowe jakoś miło zaskoczą, może bardziej opony na asfalcie będzie słychać Smile

Jak załatwisz wystarczające ci dzwieki to zrobię Ci na zamówienie to


RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - jarson - 08/02/2020 07:21 PM

Jak tak patrzę na to, co zostało do przebudowy w Niemczech oraz na ilość czasu, jaka minęła od ostatniej ich aktualizacji, to w sumie scenariusz, że te francuskie miasta będą odświeżone w 1.37 razem z resztą Niemiec wcale nie jest aż tak nierealny Smile