eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Crash gry we Wrocławiu i okolicach - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Crash gry we Wrocławiu i okolicach (/thread-51104.html)



Crash gry we Wrocławiu i okolicach - kamyczek - 08/02/2020 03:32 PM

Witam. Mam problem dt. wysypywania gry do pulpitu. Zaobserwowałem, że jadąc w strone salonu volvo we Wrocławiu patrząc się w strone mostu jest crash, więc kamerą zero chciałem to przelecieć i przy ikei jest to samo. Kolejnym miejscem jest jadąc autostradą w stronę Poznania(?) jest również crash.
Log: https://pastebin.com/xvKJU6gm
w każdym miejscu crasha jest ten sam błąd (p3utils\format\format_tools.cpp(394): ?texture_image_simple_copy@prism@@YA_NQEAXQEBXIIW4format_t@1@II_N@Z: Line pitch can't be smaller than line byte size!)


RE: Crash gry we Wrocławiu i okolicach - Michaleczeq - 08/02/2020 06:31 PM

Z tego co wywnioskowałem po kilku takich zgłoszeniach - problem tyczy się o dziwo zbyt niskich ustawień graficznych.
Obecnie nikt u nas w teamie nie ma tego błędu przez co ciężko jest nam zlokalizować konkretnie gdzie leży błąd. Być może problem w wersji pod 1.36 zniknie (jakieś tam pliki po aktualizowałem/naprawiałem), ale nie jestem pewny czy to była ich wina.

Tak więc spróbuj zwiększyć swoje ustawienia graficzne. To powinno pomóc.


RE: Crash gry we Wrocławiu i okolicach - kamyczek - 09/08/2020 06:35 PM

Mimo aktualizacji do 1.37, zwiększenia grafiki i wywalenia zbędnych modów dalej crashuje, ostatnie linijki loga wskazują na dźwięki, ale w innym miejscu też dźwięki się sypią a gra dalej działa. W tym miejscu jest stały wysyp.
Image
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Crash gry we Wrocławiu i okolicach - Michaleczeq - 09/08/2020 08:09 PM

Problem już znaleziony i w nowszej wersji powinno już tam wszystko działać. Póki co unikaj tej drogi koło Tesco i Zamościa.


RE: Crash gry we Wrocławiu i okolicach - Krashang - 09/08/2020 08:34 PM

Jeśli mogę zapytać, ten problem był/jest też na wersji moda pod 1.35?


RE: Crash gry we Wrocławiu i okolicach - Michaleczeq - 09/08/2020 09:04 PM

Raczej nie. Problemy ludzie zaczęli zgłaszać dopiero na 1.37