eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mod pozwalający malować oznaczenie mocy silnika i wersji kabiny do Scanii S - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Szukam (/forum-216.html)
+---- Wątek: Mod pozwalający malować oznaczenie mocy silnika i wersji kabiny do Scanii S (/thread-51121.html)



Mod pozwalający malować oznaczenie mocy silnika i wersji kabiny do Scanii S - raventes - 13/02/2020 06:55 AM

Witam.

Czy ktoś zna taki mod i mógłby go podlinkować? Jeśli istnieje mod pozwalający malować też poprzeczne " belki " na grillu tejże Scanii to też bym poprosił o podlinkowanie. Będę wdzięczny za pomoc w poszukiwaniach Smile


RE: Mod pozwalający malować oznaczenie mocy silnika i wersji kabiny do Scanii S - kamyczek - 13/02/2020 12:50 PM

Jeżeli chodzi Ci o to
Image
to po zakupie Mighty Griffin DLC jest możliwe pomalowanie tego. Co do oznaczeń, istnieje modyfikacja twórcy DaStig. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Mod pozwalający malować oznaczenie mocy silnika i wersji kabiny do Scanii S - raventes - 13/02/2020 03:29 PM

Dzięki. Dokładnie o te " belki " mi chodziło. Nie mogłem za to pobrać moda który podlinkowałeś na pomalowanie oznaczenia mocy silnika, ale pobrałem inny stąd https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1932288234 Teraz za to pojawił się inny głupi problem Smile Jak to pomalować żeby działało? Smile Oczywiście samo malowanie to żaden problem, tylko co potem? Ostatnio bawiłem się w skiny kilka lat temu i uleciało z pamięci jak to się robi Smile


RE: Mod pozwalający malować oznaczenie mocy silnika i wersji kabiny do Scanii S - kamyczek - 13/02/2020 03:42 PM

Z dopisaniem malowania w Scanii scs (według mnie) sporo pokręcił teraz. Najłatwiej chyba po prostu pobrać jakieś malowanie z internetu i na jego bazie edytować ddsy. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Ten "template" wrzucasz na główną siatkę z kabiną i indywidualnie jak sobie chcesz kolorujesz te oznaczenia :E. Jeżeli nie będziesz mógł sobie poradzić napisz do mnie na PM, jak będę miał chwilę wolnego to ci dokładniej to wytłumaczę.
EDIT: Tutaj masz przykładowe defy + główny template Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Mod pozwalający malować oznaczenie mocy silnika i wersji kabiny do Scanii S - raventes - 13/02/2020 04:10 PM

Dziękuje za wytłumaczenie. Pokombinuję i zobaczę czy cokolwiek zdziałam, chociaż chyba za chudy w uszach jestem na to Smile