eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z variantami zmodeler. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Problem z variantami zmodeler. (/thread-51175.html)



Problem z variantami zmodeler. - sebi12 - 26/02/2020 12:39 PM

Cześć. Mam problem z którym spotkałem się pierwszy raz i nie wiem jak temu zaradzić. Mianowicie, gdy wczytuję pmd modelu z intka do zmodeler to mieszają mi się wszystkie varianty, tzn - standardowy jest wymieszany z ekskluzywnym. Wcześniej robiłem ten samochód i nie miałem tego problemu, chodzi o intek Range T. Próbowałem wyciągnąć model od nowa z base na bazę intka i dzieje się znów to samo, a jak mówię wcześniej tego nie było. Byłbym wdzięczny za pomoc, a poniżej dorzucam fotkę o co dokładniej mi chodzi - zwróćcie uwagę na fotel, kierownice i boczki drzwi.

Image


RE: Problem z variantami zmodeler. - ARTUREK18 - 11/11/2022 08:37 PM

(26/02/2020 12:39 PM)sebi12 napisał(a):  Cześć. Mam problem z którym spotkałem się pierwszy raz i nie wiem jak temu zaradzić. Mianowicie, gdy wczytuję pmd modelu z intka do zmodeler to mieszają mi się wszystkie varianty, tzn - standardowy jest wymieszany z ekskluzywnym. Wcześniej robiłem ten samochód i nie miałem tego problemu, chodzi o intek Range T. Próbowałem wyciągnąć model od nowa z base na bazę intka i dzieje się znów to samo, a jak mówię wcześniej tego nie było. Byłbym wdzięczny za pomoc, a poniżej dorzucam fotkę o co dokładniej mi chodzi - zwróćcie uwagę na fotel, kierownice i boczki drzwi.

Image
siema tak troszke nie w temacie ale podeslal bys tego intka z ss? bylbym wdziecznySmile